Nowości w wycieraczkach FLEXfit w HC-CARGO

27 maja 2021, 11:11

Oferta akcesoriów to w firmie HC-CARGO blisko 2000 produktów. W skład tej licznej grupy wchodzi gama wycieraczek FLEXfit, odpowiedników oryginalnych piór płaskich. Od kilku dni firma proponuje 2 nowe produkty w ofercie FLEXfit.

Gama wycieraczek FLEXfit obejmuje takie marki pojazdów, jak: Audi, BMW, Ford, VW, Mercedes-Benz, Opel i wiele innych. Oferta jest dopasowana do 90% aut na europejskich drogach.

Jak donosi producent, pióra wycieraczek są wykonane z następujących części i tworzyw:

  • Naturalny kauczuk z dodatkiem grafitu. Zapewnia elastyczność, płynność i bezszelestność.
  • Sprężyna napinająca z ocynkowanej stali dopasowuje pióro do szyby, co zapewnia równomierny nacisk, solidną konstrukcję i dłuższą żywotność.
  • Aerodynamiczny spojler przeciwdziała unoszeniu się pióra z powierzchni szyby, dzięki czemu nie ma smug, zgrzytów i zakłóconej pracy.

Nowe pióro wycieraczek ma 750mm długości i jest przeznaczone do Audi A2, Citroen C4, Ford B-max i nie tylko. Pióro znajdziesz pod numerem 161940.

Nowy wypełniony stojak – to praktyczny ekspozytor zawierający 64 sztuki wycieraczek w 12 długościach. Każde pióro znajduje się w blistrowym opakowaniu z oznaczeniem dostawcy – HC-CARGO z Grupy Bosch. Stojak znajdziesz pod numerem 161947.

Nowy katalog akcesoriów 2021-2023 jest dostępny w sekcji „Pobierz” na stronie www.hc-cargo.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!