Delphi przejmuje część Grupy FCI

31 października 2012, 11:47

Około 972 miliony dolarów kosztowało firmę Delphi wykupienie motoryzacyjnej części Grupy FCI (MVL). Na transakcję zezwoliła Komisja Europejska, uznając że nie naruszy ona znacząco zasad konkurencji i struktury rynku.

Delphi wykupiło FCI MVL

Delphi siedzibaFCI MVL zajmuje się produkcją podzespołów przyłączeniowych, stosowanych m.in. w poduszkach powietrznych. Delphi liczy, że zakup zwróci się w ciągu najbliższych lat, gdyż firmy, dzięki efektowi synergii, będą wypracowywać duże zyski.

Przewiduje się, że przejęcie MVL wpłynie na poszerzenie się listy klientów Delphi o koncerny Nissana oraz Hyundaia. Inni dotychczasowi odbiorcy Grupy FCI to m.in. Ford, GM, grupa VW i Toyota.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Promocje Delphi i WIX Filters w Edpol
Promocje Delphi i WIX Filters w Edpol

Edpol wprowadza nowe promocje na produkty Delphi oraz WIX Filters. Nagrody to t-shirty, kurtki, koszulki oraz bony. Promocja Delphi Promocja dotyczy całego asortymentu Delphi: za zakupy na kwotę 1800 zł nagrodą jest i t-shit WRC zakupy na kwotę 3000 zł premiowane są kurtką softshell oraz koszulką polo WRC   Promocja trwa od 1 października do […]

Delphi na Międzynarodowych Targach CES 2013
Delphi na Międzynarodowych Targach CES 2013

Firma Delphi pokazała w Las Vegas nowoczesne technologie, mające usprawnić i uprzyjemnić jazdę samochodem. Nowości Delphi na targach CES Podczas targów CES 2013, Delphi zaprezentowało szereg urządzeń i technologii zapewniających wszechstronną łączność, dostęp do informacji i rozrywki i możliwość bezprzewodowego ładowania urządzeń. Rozwiązania technologiczne zostały zaprojektowane po to, by umożliwić kierowcy koncentrowanie się na kierowaniu pojazdem, podczas […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!