Nowa oferta Textar do modeli Mercedesa, Porsche, Toyoty i Volvo

3 marca 2021, 11:54

Katalog Textar powiększył się o nowe referencje klocków i tarcz hamulcowych. Z kompletu tych części mogą od teraz skorzystać właściciele: Mercedesów GLA i GLB, Porsche Cayenne, Toyoty Corolli i Volvo XC40.

Marka Textar jako pierwsza na niezależnym rynku części zamiennych wprowadza swoje produkty do najnowszych modeli samochodów. Informuje o tym hasło „F1rst to market”. Tym razem referencje klocków hamulcowych przeznaczone są do modeli SUV-ów z segmentu premium.

Textar wprowadził też tarcze hamulcowe do wyżej wymienionych modeli samochodów. Dodatkowo uzupełnił ich ofertę do: Volvo XC40 i Toyoty Corolli.

Oznaczenie „PRO” przy numerze katalogowym informuje, że tarcze zostały poddane specjalnemu procesowi powlekania. Z kolei symbol „PRO+” mówi o tym, że do ich wykonania użyto żeliwa wysokowęglowego.

Rok 2020 był rekordowy pod względem liczby produktów wprowadzonych do katalogu TMD Friction. 827 referencji oznacza dopasowanie oferty do kolejnych 2400 wersji pojazdów jeżdżących po europejskich drogach.

W razie wątpliwości dotyczących doboru referencji Textar do konkretnego modelu samochodu, można skorzystać z katalogu online na stronie brakebook.com.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!