Przenośny oczyszczacz powietrza w ofercie OSRAM

24 lutego 2021, 15:48

W małych, ciasnych przestrzeniach – jak np. kabina samochodu – szkodliwe substancje i organizmy rozprzestrzeniają się zdecydowanie szybciej. Dym nikotynowy czy zapach zwierząt również często powodują zaduch i zanieczyszczenie powietrza. Dla zapewnienia lepszej higieny we wnętrzu pojazdu marka OSRAM dedykuje swoje najnowsze urządzenie fotokatalityczne.

Oczyszczacz AirZing Mini zasysa powietrze, które jest przepuszczane przez filtr z dwutlenku tytanu, naświetlany diodami emitującymi promieniowanie UV-A. Pozwala to usunąć do 99%* wszystkich szkodliwych wirusów i bakterii i wypuścić oczyszczone, zjonizowane powietrze przez górną część obudowy. Może również usuwać do 90%* formaldehydu, TVOC (lotne związki organiczne ogółem) i zapachów. W przeciwieństwie do oczyszczaczy powietrza z filtrami HEPA lub węglowymi, filtra dwutlenku tytanu w AirZing Mini nie trzeba wymieniać, a jedynie wyjmować go w regularnych odstępach czasu, płukać pod bieżącą wodą i suszyć.

Dzięki czarnej obudowie urządzenie harmonijnie wtapia się we wnętrze pojazdu, a kompaktowa konstrukcja umożliwia montaż w różnych miejscach w samochodzie. Wygodne mocowanie i tryb zasilania z gniazda USB-C czynią produkt praktycznym i łatwym w obsłudze. Oczyszczacze AirZing Mini sprawdzą się nie tylko w stosowaniu do użytku osobistego, mogą być też wyposażeniem samochodów dostawczych i większych flot pojazdów służbowych. Sprawdzą się także na biurku w biurze lub w domu, podłączone do gniazda USB w komputerze.

* Zweryfikowane przez niezależne testy laboratoryjne zgodnie z GB / T 18801-2015

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Onet, 25 lutego 2021, 11:47 1 0

Skuteczność tego urządzenia jest bliższa zeru nawet niż Ziobro, więc szkoda wydawać 200 zł.

Odpowiedz