Hołowczyc i Motointegator.pl łączą siły

19 września 2012, 14:29

Znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc już wkrótce zaprezentuje swoje umiejętności w 69. Rajdzie Polski. Tym razem popularny Hołek wystąpi w barwach Motointegratora, a wszystko to dzięki połączeniu sił z załogą rajdową Krzysztofa Oleksowicza, założyciela Inter Cars SA.

„Pomysł połączenia naszych sił powstał parę tygodni temu w trakcie
Inter Cars Motor Show na Bemowie, gdzie rozmawiając z Krzysztofem Oleksowiczem, twórcą Motointegratora, uznaliśmy, że jadąc niemalże bliźniaczymi autami warto jest skonsolidować potencjał obu zespołów, co niesie za sobą znaczne korzyści logistyczne i sportowe. Idea bardzo szybko zamieniła się na konkretne działania i już niebawem wystartujemy jako jeden zespół w Rajdzie Polski. Krzysztof Oleksowicz to sportowiec z krwi i kości, człowiek żyjący prawdziwą pasją, więc cieszę się, że będę miał w zespole takiego partnera, który potrafi inspirować innych.” komentuje Hołowczyc.

Rajd Polski to największa i najbardziej popularna impreza tego typu w naszym kraju. Nawiązanie współpracy z tak znanym i lubianym kierowcą jakim jest Krzysztof Hołowczyc, oprócz wymienionych powyżej korzyści sportowych, dodatkowo przyczyni się do promocji projektu Motointegrator. 

Przypomnijmy, że Motointegrator.pl to platforma internetowa Inter Cars SA, której nowa wersja zadebiutowała podczas tegorocznych 12. Targów na Bemowie. Za pomocą Motointegratora kierowcy mogą kupić części i akcesoria motoryzacyjne, a także od razu zamówić ich montaż w specjalistycznym warsztacie. Na takim rozwiązaniu zyskują zarówno kierowcy, którzy mogą w wygodny sposób umówić się na wykonanie usługi warsztatowej przez Internet, jak również warsztaty pozyskujące nowych klientów.

W sieci Motointegratora skupionych jest obecnie blisko 2000 niezależnych warsztatów, dzięki czemu klienci mogą w łatwy sposób wybrać ten położony w najbardziej dogodnej lokalizacji. Jako, że Motointegrator to projekt realizowany przez firmę Inter Cars SA, która jest największym dystrybutorem części samochodowych w naszym kraju, klienci mogą liczyć na dodatkowe korzyści – dostawę towaru w przeciągu 24 godzin oraz najszerszy asortyment – w ofercie znajduje się aż milion produktów.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 20 września 2012, 19:26 0 0

a ile to Hołowczyc weźmie za reklamę tego tworu integratorr?

Odpowiedz

Anonim, 27 września 2012, 9:00 0 0

nie wiem dlaczego ni e odpowiadata na pytania ?

Odpowiedz