Targi Motoryzacyjne w Olsztynie (materiał AD Auto-Land)

9 listopada 2004, 0:00

W dniu 06.11.2004 w siedzibie AD Auto-Land w Olsztynie przy ul. Leonharda 5A,odbyły się pierwsze regionalne Targi Motoryzacyjne, połączone z oficjalnym otwarciem nowego obiektu handlowo-biurowego oraz nowej części magazynowej.
Wzięło w nich udział 27 firm, producentów części samochodowych oraz sprzętu warsztatowego. Wystawiały się między innymi takie firmy jak: Filtron, Delphi, Swag, Luk, SKF, Bosch, Lucas TRW, Kayaba, Tomex, Valeo, NGK. Zaproszonych zostało ok.300 klientów z branży motoryzacyjnej, były to hurtownie i sklepy motoryzacyjne oraz serwisy i warsztaty z regionu.
Targi cieszyły się wielkim zainteresowaniem, a opinię klientów i dostawców “na gorąco” były bardzo pozytywne, wszyscy zgodnie twierdzili, iż powinny odbywać się cyklicznie, gdyż jest to jedyna możliwość wymiany doświadczeń w tak szerokiej skali.
Producenci mogli wysłuchać opinii z rynku o swoich wyrobach, poinformować klientów o nowościach w swoich ofertach.
Targom towarzyszyły liczne inne atrakcje takie jak: pokazy makijażu dla pań – prowadzone przez profesjonalistów z firm kosmetycznych oraz degustacje różnych gatunków kaw i herbat z całego świata.
O godzinie 17.00 prezes firmy Auto-Land pan Janusz Andrzejewski uroczyście przeciął wstęgę, otwierając oficjalnie nowy dział sprzedaży wraz z pomieszczeniami biurowymi oraz nową część magazynową.
Nowa hala magazynowa ma powierzchnię 1.500 m kw z docelowym trzykondygnacyjnym składowaniem daje ponad 4.000 m kw powierzchni składowania, natomiast wraz z dotychczasowym magazynem powierzchnia ta przekroczy 5.000 m kw, dając możliwość utrzymywania bardzo szerokiej oferty części zamiennych.
Obiekt handlowo-biurowy powiększył się z 300 do 1.300 m kw, co pozwoli pracować jeszcze sprawniej, a także zapewni komfortowe warunki dla klientów i pracowników firmy.
]2[
Zakończeniem całej uroczystości był bankiet w restauracji “Przystań”, na który zaproszonych było ponad 500 osób – dostawców, klientów oraz firm zaprzyjaźnionych z firmą Auto-Land.
Wszyscy we wspaniałej atmosferze bawili się do białego rana, a uwieńczeniem części wieczornej było show jakie zapewniły występy grupy tanecznej oraz pokazy akrobacji barmańskich w wykonaniu mistrzów świata w tej niezwykle widowiskowej dziedzinie.
]1[

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 3 czerwca 2009, 0:00 0 0

Byłam na tych targach z Tatą.. moim zdaniem bardzo dużo nowych ofert narzędzi ;) nauczałam się jak wymieniać sprzęgło.. nie jest to za bardzo skomplikowane. ;)
Miła atmosfera i wgl polecam takie targi można wiele się nauczyć;d niektórzy przedstawiciele tylko teorią się posługiwali, troszke mało wiedzieli z praktyki. ale i tak było fajnie;d ;P POLECAM!

Odpowiedz