Chłodnica do Hyundai i40 w ofercie Nissens

, 11 lipca 2012, 11:52

Lipcowy biuletyn Nissens News prezentuje kolejne, interesujące pozycje. Jedną z nich jest chłodnica cieczy do Hyundai i40.

Oferta chłodnic cieczy rozszerzona została o wspomnianą pozycję do Hyundai i40 (10-), w wersji silnikowej 1.7CRDi. Dodatkowo zakres chłodzenia silnika wzbogacił się o chłodnice do Subaru Legacy (09-), do benzynowej jednostki napędowej 2.0 i 2.5, zarówno do wersji z manualną jak i automatyczną skrzynią biegów. Ponadto asortyment uatrakcyjniony został m.in. o chłodnice do Mazdy CX-7 (07-), Subaru Impreza (08-) oraz do Toyoty IQ (09-).

Do grupy intercoolerów dołączyły referencje przeznaczone do Opla Astry J (09-) w wersjach silnikowych 1.4 16V i 1.6 16V, obie w wydaniu TURBO.

Linia kondenserów poszerzona została o kolejne sześć referencji dedykowanych m.in do Hyundai i40 (11-), Hyundai Veloster (11-), MINI One (06-) oraz do Toyota Hi-Ace (07-),

Szczegółowe dane produktów dostępne są w katalogu on-line Nissens na stronie www.nissens.com.pl

 

Dowiedz się więcej

Chłodnice Nissens w sportowym aucie elektrycznym
Chłodnice Nissens w sportowym aucie elektrycznym

Podczas targów Automechanika we Frankfurcie firma Nissens zaprezentowała nie tylko nowości produktowe z zakresu chłodzenia silnika i klimatyzacji samochodowej, ale także ciekawostkę – chłodnice cieczy do sportowego samochodu elektrycznego delta E4-Coupe, produkowanego przez angielską firmę Delta Motorsport. Auto zaprojektowane zostało przy założeniu minimalizacji wagi, optymalizacji oporów aerodynamicznych oraz maksymalizacji osiągów i minimalizacji zużycia energii. Pojazd napędzany […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!