Wyszukiwarka akumulatorów Exide już na Androidzie

10 lipca 2012, 14:23

Wygodna aplikacja na telefony z systemem Android umożliwia szybkie i efektywne dopasowanie odpowiedniego rodzaju akumulatora do konkretnego modelu samochodu. W dowolnym miejscu i czasie!

Exide wkracza na rynek aplikacji mobilnych. Po użytkownikach iPhonów i iPadów, teraz także posiadacze telefonów wyposażonych w system Android mogą korzystać z wygodnej aplikacji umożliwiającej wyszukanie i dopasowanie modelu akumulatora uwzględniającego wymagania danego pojazdu.

Dzięki rozbudowanym opcjom wyszukiwarki, dobór akumulatora do danego samochodu staje się prosty. Aplikacja posiada m.in. opcję szukania po marce i modelu samochodu, a ponadto po numerze seryjnym akumulatora (nie tylko marki Exide, ale i akumulatorów innych wiodących producentów europejskich).

Po wprowadzeniu odpowiednich danych użytkownik aplikacji Exide otrzymuje informacje, jaki rodzaj akumulatora dostosowany jest do wymagań danego modelu samochodu, zawierające także zdjęcie i specyfikację techniczną akumulatora oraz elementów wyposażenia.  Aplikacja bazuje na aktualizowanych co kwartał danych z katalogu TecDoc i zawiera rekomendacje zastosowań dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów.

Aplikację można pobrać bezpłatnie pod adresem: https://play.google.com/store/search?q=EXIDE&c=apps&hl=en_GB

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Google zabroni Ci smsować i korzystać z telefonu w trakcie jazdy
Google zabroni Ci smsować i korzystać z telefonu w trakcie jazdy

Elektronika i samochody to połączenie znane w motoryzacji od lat. Korzyści z takich systemów w autach, jak nawigacja w desce rozdzielczej i zamiana tekstu na mowę są na wyposażeniu samochodów od prawie dziesięciu lat. Każdy dodatkowy gadżet, który podróżuje wraz z Tobą (szczególnie gdy jesteś kierowcą), może być niebezpieczny (poprzez odwrócenie Twojej uwagi). Google być […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!