Fota dystrybutorem Remy

27 października 2004, 0:00

Firma Fota S.A. została generalnym dystrybutorem przekładni kierowniczych i pomp wspomagania układu kierowniczego regenerowanych przez koncern Remy International Inc.
Remy International (działająca do 2004 roku pod nazwą Delco Remy International) to producent części stosowanych podczas pierwszego montażu (m.in. Daimler-Chrysler, Fiat, Ford, General Motors, Renault, Volvo). Remy jest także specjalistą w dziedzinie regeneracji części samochodowych.
Należąca do koncernu spółka Remy Automotive Europe to dostawca regenerowanych przekładni kierowniczych (bez wspomagania i ze wspomaganiem) oraz pomp do układu wspomagania. Jej oferta obejmuje blisko 1000 typów przekładni i 1200 rodzajów pomp, czyli prawie wszystkie stosowane w pojazdach jeżdżących po drogach Europy. Oferta ta jest stale aktualizowana, po pojawianiu się na rynku nowych wyrobów.
Dzięki nowoczesnym technologiom stosowanym w zakładach Remy jakość wyrobów po regeneracji odpowiada jakości produktów dostarczanych do pierwszego montażu. Wszystkie wyroby regenerowane mają 24-miesięczną gwarancję oraz takie same parametry techniczne i trwałość jak wyroby fabrycznie nowe, a są od nich znacznie tańsze.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!