Q-line- marka zestawów łożysk w ofercie Elit Polska

27 października 2004, 0:00

W tym tygodniu pojawiły się w Elit zestawy łożysk pod marką Q-line. Aktualna oferta obejmuje 870 pozycji łożysk do kół, w tym również piasty zespolone. Dostępność oferty wynosi 98% – uzyskanie tak wysokiego wyniku jest możliwe dzięki dobrym kontaktom z producentami i cotygodniowym dostawom do magazynu centralnego. Dodatkowym atutem Q-line jest bardzo szybkie wprowadzanie nowości i to nie tylko do katalogu, ale przede wszystkim dostępność zestawów do nowych modeli “na półce”.
Zestawy Q-line oferowane są w konkurencyjnie niskich cenach, np. łożysko do VW na tył kosztuje zaledwie 22,71 zł netto, a od tych cen obowiązują jeszcze rabaty hurtowe.
Czytelny katalog w języku polskim pozwala na bezbłędne dobranie zestawu do danego pojazdu, dodatkowo katalog zawiera wszystkie najważniejsze numery zamienników.
Informacja o przeznaczeniu i składzie zestawów jest widoczna na etykiecie produktu. Zestawy w zależności od modelu i marki samochodu zawierają niezbędne podczas naprawy akcesoria.
Łożyska, które znajdują się w zestawach to głównie marka Q-line, produkowane według norm technicznych gwarantujących wysoką jakość i trwałość łożysk. To co wyróżnia opakowania Q-line to ciekawa kolorystyka oraz przejrzysta i bardzo czytelna numeracja, dzięki temu towar dobrze się prezentuje nie tylko “na półce”, ale nie ma problemu ze znalezieniem właściwego numeru.
Zestawy dostępne są obecnie we wszystkich 11 magazynach oddziałów Elit.
Uwaga:
Do końca listopada trwa specjalna promocja 4-10-16. W zależności od wielkości zakupu klient otrzymuje 4, 10 lub 16 zestawów łożysk do VW na tył za symboliczną kwotę.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!