Kołobrzeg, Kędzierzyn-Koźle, Pabianice-nowe oddziały Foty

27 października 2004, 0:00

Firma Fota S.A. otworzyła w październiku oddział w Pabianicach, a od początku roku uruchomiła 32 placówki terenowe.
Dzięki temu firma dysponuje dziś siecią 57 oddziałów handlujących częściami do samochodów osobowych.
19 oddziałów sprzedaje części do ciężarówek.
18 października został otwarty oddział w Pabianicach.
Powierzchnia tej filii liczy 260 metrów kwadratowych, a w dziale sprzedaży są cztery stanowiska sprzedaży.
Oddział zlokalizowany jest w centrum Pabianic przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego 4A, niedaleko ulicy Zamkowej i domu handlowego Trzy Korony. Kierownikiem oddziału jest Łukasz Pilarski, od stycznia 2004 roku pracuje w Focie, a z motoryzacją związany jest od ponad sześciu lat.
Fota S.A. otworzyła również w drugiej połowie września dwa kolejne oddziały: w Kołobrzegu i Kędzierzynie-Koźlu. Łącznie we wrześniu uruchomiono 5 nowych oddziałów.
20 września rozpoczął pracę oddział w Kołobrzegu. Zlokalizowany jest na Wyspie Solnej, przy ulicy Zygmuntowskiej 18. Co ważne, bardzo łatwo do niego dojechać – Zygmuntowska to przelotowa ulica Wyspy Solnej. Przed oddziałem czeka na klientów duży parking. Magazyn i dział sprzedaży mieści się na powierzchni 250 metrów kwadratowych, a klienci są obsługiwani przez fachowców – sprzedawcy Foty mają dużą wiedzę i doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Oddziałem kieruje Krzysztof Raczyński, pracujący w branży części zamiennych od pięciu lat, a z Fotą związany od półtora roku.
27 września otwarty został oddział w Kędzierzynie-Koźlu. Magazyn i dział sprzedaży mieści się na 300 metrach kwadratowych powierzchni. Na klientów czeka przestronny dział sprzedaży i trzech wykwalifikowanych sprzedawców. Oddział zlokalizowany jest 100 metrów od przelotowej drogi z Gliwic do Opola (zjazd na Zdzieszowice), przy ulicy Kłodnickiej 8. Kierownikiem oddziału jest Mirosław Nieckarz, który w branży samochodowych części zamiennych pracuje od jedenastu lat.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!