Standard First Fit – wartość dodana w chłodnicach Nissens

5 czerwca 2012, 12:12

W dzisiejszych realiach termin „czas to pieniądz” to chyba najwłaściwsze stwierdzenie, które ma swoje odzwierciedlenie także w pracy większości serwisów samochodowych. Wszelkiego rodzaju naprawy, przeglądy czy też wymiany, powinny być wykonane szybko i sprawnie. Szczególnie w przypadku samochodów, które – potocznie mówiąc – pracują na siebie, koszt zakupu potrzebnej części czy też koszt usługi schodzi na drugi plan na rzecz jak najkrótszego przestoju. W przypadku wymiany chłodnicy cieczy lub chłodnicy klimatyzacji, czas naprawy zależy nie tylko od dostępności nowego produktu, który ma zastąpić uszkodzony, ale również od dostępności wszystkich niezbędnych dodatkowych elementów, bez których nie da się zamontować nowego podzespołu.

logo NissensO-ringi, klipsy, bolce, podkładki czy też korki chłodnic – to drobne części montażowe, bez których mechanik traci czas na ich poszukiwanie, a tym samym wydłuża się niepotrzebnie czas naprawy samochodu. Nissens, specjalista w dziedzinie części do układów termicznych, wychodzi naprzeciw tego typu problemom, proponując swoim klientom innowacyjne rozwiązanie pod nazwą First Fit. Jest to standard i oznaczenie grupy produktów Nissens, które nadają się do natychmiastowego montażu w samochodzie. W kartonie z produktem znajduje się ta sama, wysokiej Chłodnica Nissens, wraz z wszystkimi drobnymi częściami, niezbędnymi do bezproblemowego i szybkiego montażu chłodnicyjakości chłodnica Nissens oraz dodatkowo, w zależności od modelu auta, załączone w cenie zakupu chłodnicy wszystkie drobne części, niezbędne do bezproblemowego i szybkiego montażu chłodnicy. Oznacza to, że przy zakupie produktu Nissens First Fit, czasochłonne poszukiwanie i zamawianie dodatkowych korków, śrubek czy uszczelek nie będzie już potrzebne. Ma to istotne znaczenie, zwłaszcza przy naprawach aut powypadkowych.Zamawianie dodatkowych korków, śrubek czy uszczelek nie jest już potrzebne

Dodatkowo, niektóre z chłodnic oznaczanych jako First Fit, pasują jednocześnie do kilku różnych modeli aut. Dzięki temu rozwiązaniu można zaoszczędzić na kosztach magazynowania wielu referencji i mniejszą ilością produktów Nissens zapewnić pokrycie rynku.

Wszystkie drobne części, niezbędne do bezproblemowego i szybkiego montażu chłodnicyChodnice w standardzie Nissens First Fit oprócz wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny niosą przede wszystkim wartość dodaną w postaci oszczędności czasu i kosztów pozyskania przeważnie trudnodostępnych elementów dodatkowych.

Jak znaleźć produkty First Fit? Wystarczy uruchomić lub otworzyć jeden z katalogów Nissens. Wszystkie produkty First Fit w katalogach elektronicznych, w sekcjiLogo umieszczane na chłodnicach First Fit „informacja o produkcie”, w polu „notatka” posiadają specjalną adnotację. Dodatkowo, chłodnice First Fit oznaczone są specjalnym logo:

 

 

Więcej informacji na stronie www.nissens.com.pl

Opublikowane przez: Redakcja
Artykuł przygotowany przez firmę Nissens

Dowiedz się więcej

Chłodnice klimatyzacji z powłoką ochronną
Chłodnice klimatyzacji z powłoką ochronną

Nissens, jako specjalista w dziedzinie chłodzenia silnika oraz klimatyzacji, stawia sobie za cel, aby oferowane produkty charakteryzowały się wysokimi parametrami oraz wyróżniały się na rynku. Zgodnie z filozofią Nissens – delivering the difference (ang.: dostarczając różnicę), w zakresie wybranych referencji firma oferuje klientom chłodnice klimatyzacji wyposażone ponadstandardowo, w komplecie z o-ringami, wkładami osuszacza czy też […]

W pełni aluminiowe chłodnice Nissens do BMW
W pełni aluminiowe chłodnice Nissens do BMW

Nissens wprowadza do oferty w pełni aluminiowe chłodnice cieczy do aut marki BMW. Nie występują w nich zbiorniki ani uszczelki z tworzywa sztucznego, a cała konstrukcja połączona jest trwale poprzez spiekanie aluminium. Nowa oferta pokrywa łącznie 23 numery OE i 27 modeli BMW. Produkty opracowane są wg koncepcji Nissens Multi-Fit, by jeden produkt mógł pokrywać […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 9 czerwca 2012, 10:46 0 0

........"Ma to istotne znaczenie, zwłaszcza przy naprawach aut powypadkowych."....... panie redaktorze w tym przypadku to nie ma najmniejszego znaczenia , samochód po kolizji lub wypadku nie naprawia się w jeden dzień . Natomiast ma olbrzymie znaczenie np przy naprawie układu klimatyzacji. Nissens przygotował coś takiego w tej materii?

Odpowiedz