Promocje Delphi, Gates i KYB w Auto-Partner Gdańsk

5 czerwca 2012, 11:28

Od 4 czerwca trwają trzy promocje w firmie Auto-Partner Gdańsk. Za zakupy produktów marek Delphi, Gates i KYB można otrzymać vouchery na wycieczki, konsole, tablety, klucze, narzędzia i inne nagrody.

Promocja Delphi

Skumulowana wartość zakupu produktów Delphi w okresie trwania promocji decyduje o przypisaniu do jednej z trzech grup rankingowych:
powyżej 5 000 zł netto – pięciu klientów o najwyższych zakupach w linii Delphi – voucher o wartości 2 000 zł netto do wykorzystania na dowolną wycieczkę lub konsola PlayStation 3 z kierownicą, pedałami i skrzynią biegów oraz grą Need For Speed The Run.
2 000-4 999 zł netto – dziesięciu kolejnych klientów o najwyższych zakupach w linii Delphi – Bilet do Przygody o wartości 1 000 zł na dowolną przygodę z oferty ŻycieToPrzygoda.pl lub tablet Samsung Galaxy
500-1 999 zł netto – kolejnych piętnastu klientów o najwyższych zakupach w linii Delphi – aparat fotograficzny Olympus Tough lub 2 x bon upominkowy do wykorzystania na portalu www.eventim.pl.

Nagroda główna za zajęcie pierwszego miejsca w całym rankingu – wypożyczenie campera na tydzień wraz z 1 000 zł na paliwo.

Akcja trwa od 4 czerwca do 4 września 2012 r.
Jeśli większa liczba klientów osiągnie wymagane progi zakupowe w danej grupie, klient automatycznie przesuwany jest do niższej grupy. Liczy się wtedy wartość zakupów według rankingu kontrahentów w linii Delphi w okresie promocji. Promocja łączy się z programem Delphi Team Club.

Promocja Gates

Skumulowany zakup zestawów rozrządu i napinaczy firmy Gates w okresie promocji premiowany jest:
przy zakupach za 100 zł netto – czapką z logo Gates
przy zakupach za 500 zł netto – blokadą rozrządu Tesam S0000020 VW, Audi, Ford, Seat, Skoda – Diesel 1.9, 1.4 TDI PD lub inną blokadą o podobnej wartości
przy zakupach za 2 500 zł netto – kluczem dynamometrycznym Tesam 9999978

Promocja trwa od 4 czerwca do 4 lipca 2012 r. Każdy uczestnik jest uprawniony do odebrania tylko jednej nagrody.

Promocja KYB

Każdy 1 000 zł netto wydany na zakup produktów marki KYB, premiowany jest bonem zakupowym o wartości 100 zł, do wykorzystania na portalu www.UwagaMechanicy.pl.

Dla trzech uczestników, którzy uzyskają najwyższe obroty w linii KYB przygotowano pakiet KYB Shock Test, czyli:
udostępnienie urządzenia diagnostycznego Shock Tester KYB Expert Bench na okres tygodnia uczestnikowi lub wskazanemu przez uczestnika warsztatowi,
akcję promocyjną dla warsztatu lub sklepu, polegającą na rozdysponowaniu 4 000 ulotek na terenie wskazanym przez warsztat, informującą klientów o możliwości bezpłatnego zbadania stanu zawieszenia w aucie.

Promocja trwa od 4 czerwca do 4 sierpnia 2012 r.

Szczegółowe informacje o wszystkich promocjach można znaleźć na stronie www.autopartner.pl.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Promocja Bosch w Auto-Partner Gdańsk
Promocja Bosch w Auto-Partner Gdańsk

W firmie Auto-Partner Gdańsk trwa promocja produktów marki Bosch pod hasłem „Zostań łowcą nagród”. Na „łowców” czekają m.in. bony na wyposażenie warsztatowe, zestawy walizek oraz laptopy. Zakupy produktów marki Bosch będą nagradzane w zależności od miejsca w rankingu linii tej marki. Łowcy 1° Zakupy powyżej 5 000zł netto – pierwszych sześciu klientów w rankingu – do […]

Promocja NRF w Auto-Partner Gdańsk
Promocja NRF w Auto-Partner Gdańsk

Od 11 czerwca w firmie Auto-Partner Gdańsk trwa promocja produktów marki NRF, w której zarówno jednorazowe, jak i skumulowane zakupy produktów NRF premiowane są nagrodami. Jednorazowy zakup produktów marki NRF na kwotę 300 zł netto premiowany jest środkiem do czyszczenia klimatyzacji Klima Fresh 4065 Liqui Moly Skumulowany zakup produktów marki NRF na kwotę 3000 zł […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!