ShowCar Inter Cars SA bije rekordy

30 maja 2012, 13:57

Projekt ShowCar spotkał się z dużym zainteresowaniem mechaników. W samych Puławach odbyło się 7 szkoleń, w których wzięło udział 349 osób. Oprócz szkoleń, goście mieli okazję zobaczyć ekspozycję narzędzi i wyposażenia warsztatowego, a także pochwalić się swoimi jedno- i dwuśladami podczas imprezy towarzyszącej.

Z końcem marca w szkoleniach ShowCar wzięło udział ponad 1000 osób. Na ShowCar w Radomiu prezentowano otwartą ekspozycję narzędzi, zaś w Pruszkowie uczestnicy prezentowali swoje ukochane jedno- i dwuślady podczas pikniku „To, co kocham…”. Od 2 do 5 kwietnia samochód szkoleniowo-prezentacyjny stanął przy Centrum Kształcenia Praktycznego w Grudziądzu, z którym Inter Cars SA współpracuje w ramach projektu „Młode Kadry”.

– „Mimo że pogoda nas nie rozpieszczała, to frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania i podczas czterech dni szkoleń gościliśmy ponad 250 właścicieli warsztatów, mechaników, nauczycieli oraz uczniów, którzy brali czynny udział w szkoleniach: JOHN BEAN, SNAP ON, CONTITECH, LAUBER, BOSCH, ATE oraz DENSO” – mówi Waldemar Kowalski, Dyrektor Handlowy Inter Cars SA Grupa Gdańsk – „Dodatkowym atutem, który przyciągał uwagę naszych gości, była ekspozycja sprzętu warsztatowego oraz motocykli marek TRIUMPH, HONDA i DUCATI. Swoje stanowisko informacyjne posiadał także Zespół Szkół Mechanicznych w Grudziądzu. Wielkie wrażenie zarówno na osobach odwiedzających, jak i mieszkańcach miasta zrobił unikatowy ciągnik siodłowy Freightliner Coronado wraz z dostojną naczepą” – Po czym dodaje – „Specjalne podziękowania kieruję na ręce Tadeusza Salwina, który wspaniale koordynował przebieg całego wydarzenia”.

– „To cenna inicjatywa pokazująca, że możliwa jest współpraca pomiędzy prywatnymi firmami, a placówkami edukacyjnymi. Poza tym młodzi ludzie mają niepowtarzalną okazję zdobycia specjalistycznej wiedzy teoretycznej oraz nabycia umiejętności praktycznych, które będą mogli wykorzystywać w pracy zawodowej…” – docenił wizytę ShowCar Przemysław Ślusarski, Wiceprezydent Grudziądza.

Na stronie www.showcar.intercars.pl można znaleźć niezbędne informacje dotyczące tego projektu. Zawiera aktualności, daty, miejsca i tematy przyszłych szkoleń, a także sprawozdania z tych, które już się odbyły. Nie zabrakło na niej zdjęć i filmów z imprez towarzyszących. Dla miłośników amerykańskich ciężarówek przygotowano zaś porcję informacji i multimediów dotyczących ciągników siodłowych.

Więcej informacji można również znaleźć w IC Wiadomości nr 43 (maj).

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

ShowCar Inter Cars wkrótce wyruszy w trasę
ShowCar Inter Cars wkrótce wyruszy w trasę

Już wkrótce w podróż po całej Polsce ponownie wyruszy ShowCar Inter Cars S.A. Podobnie jak w 2010 i 2011 roku, potężny Freightliner FLD 132 Classic XL ze specjalną naczepą będzie pojawiał się w wybranych oddziałach Inter Cars w ramach tygodniowych eventów. Pojazd będzie promował profesjonalne szkolenia techniczne, dedykowane właścicielom i pracownikom warsztatów samochodowych, będzie też […]

Kolejne e-wydanie Wiadomości IC
Kolejne e-wydanie Wiadomości IC

Już ukazało się nowe, majowe wydanie Wiadomości Inter Cars. 43 numer tego wydawnictwa dostępny jest tradycyjnie w wersji papierowej, a także w formie e-wydania, zawierającego treści multimedialne (video, animacje) i aktywne odnośniki. By przeczytać e-wydanie, wystarczy kliknąć ten link. Wersja papierowa, tak jak dotychczas, wysyłana jest na adres firmy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Egzemplarz będzie […]

Części rolnicze w Inter Cars
Części rolnicze w Inter Cars

Dynamiczny rozwój rynku Agro w Polsce, wiążący się ze zmianami w strukturze parku maszynowego, spowodował zapotrzebowanie na części i materiały eksploatacyjne do pojazdów i maszyn rolniczych zachodnich marek. Inter Cars podąża za tymi zmianami i dostosowuje do nich swoją ofertę. Na początku swoją uwagę Inter Cars SA skupi na pojazdach silnikowych, jak ciągniki rolnicze i […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!