Nowe akumulatory w ofercie Magneti Mirelli

27 października 2004, 0:00

We wrześniu bieżącego roku Magneti Marelli Aftermarket Poland poszerzyła dotychczasową ofertę akumulatorów Magneti Marelli Weber o 4 nowe referencje.
Do sprzedaży weszły dwa typy akumulatorów do Forda (60Ah i 80Ah) z charakterystycznymi płaskimi klemami oraz dwa akumulatory do popularnych w Polsce samochodów Daewoo Matiz i Tico (40Ah).
Obecna oferta Magneti Marelli Weber zawiera 25 referencji akumulatorów bezobsługowych w zakresie pojemności 35Ah – 195Ah, na które firma udziela 18 miesięcznej gwarancji.
Specjalna formuła masy czynnej (pasty) akumulatorów Weber zawierająca tlenek ołowiu, którego cechą charakterystyczną jest łatwość i czułość sterowania procesem, pozwala otrzymać wyrób o żądanych parametrach i utrzymać jego jakość na stałym poziomie. Wzmocniona konstrukcja mechaniczna zapewnia wysoką jakość i długą żywotność akumulatora. Dbałość o powtarzalność w procesie produkcji oraz jakość wykorzystywanych do niego surowców daje klientowi gwarancję jakości produktu.
Ponadto, w stałej ofercie znajdują się akumulatory pod marką Magneti Marelli do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów o prądach rozruchowych od 32Ah do 230Ah. W ofercie tej posiadamy 28 pozycji akumulatorów.
Gama Marelli to akumulatory bezobsługowe serii ES oraz całkowicie bezobsługowe serii ETS, niezawodne w działaniu i bezpieczne. Są one produkowane przy użyciu komponentów najwyższej jakości i z zachowaniem szczególnej staranności. Gwarancja na akumulatory z gamy Magneti Marelli jest udzielana na 2 lata.
W chwili obecnej oferta w dwóch liniach Magneti Marelli – Weber, pokrywa zapotrzebowanie rynku w ponad 90%.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 października 2008, 0:00 0 0

badziewie!!!straszne!!JENOX RZADZI!!!

Odpowiedz