Elektryczne sprężarki klimatyzacji w nowym katalogu Denso

27 kwietnia 2012, 15:02

Denso rozszerza swoją ofertę części samochodowych układów klimatyzacji o sprężarki elektryczne: wszystkie nowe pozycje zostaną zamieszczone w Katalogu Komponentów Układu Klimatyzacji 2012/2013

Elektryczna sprężarka klimatyzacji DensoDenso po raz pierwszy umieścił w swojej ofercie sprężarki o napędzie elektrycznym. Produkty te, przeznaczone na rynek wtórny, odznaczają się jakością części przeznaczonych na pierwszy mon-taż. Wszystkie dostępne odmiany zostały zamieszczone w Katalogu Komponentów Układu Klima-tyzacji Denso 2012/2013 (Nr ref. DEAC12-0001) dostępnym od maja 2012.

Katalog elementów układów klimatyzacji Denso - układkaNowy katalog zawiera zaktualizowaną listę sprężarek klimatyzacji, skraplaczy i olei sprężarkowych. Lista zawiera szczegółowe informacje na temat 61 pozycji katalogowych sprężarek (w tym 8 sprężarek elek-trycznych) z przeznaczeniem do następujących samochodów: Audi A6 i A8; BMW serii X1, X6, 5 i 7; Hon-da Accord; Mercedes C (204), E (211 and 212), M (164), S (221), Sprinter; Mitsubishi Pajero, Porsche; Renault Megane III; Suzuki Grand Vitara; Toyota Yaris, Auris, Corolla, Prius, Camry i Land Cruiser.

Oprócz tabeli zastosowań i odnośników, katalog zawiera również obszerny rozdział informacyjny, zawierający szczegóły techniczne budowy układów klimatyzacji, opisy poszczególnych komponentów oraz wska-zówki montażowe.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Świece Denso TT coraz popularniejsze w Polsce
Świece Denso TT coraz popularniejsze w Polsce

Polscy klienci coraz częściej wybierają świece zapłonowe Denso Twin Tip, wprowadzone na nasz rynek w kwietniu 2011 r. W porównaniu ze styczniem 2012 roku, sprzedaż świec zapłonowych TT w lutym wzrosła o 62 proc., zaś sprzedaż w styczniu była wyższa od tej w grudniu o 79 proc. W rezultacie świece te są już oferowane w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 2 maja 2012, 22:19 0 0

Ciekawe kto ma w ofercie tańsze?
Behr czy Denso?
Pzdr.

Odpowiedz