Nowa seria diod LED w ofercie M-TECH

15 kwietnia 2020, 22:48

Polski projekt, niemiecka jakość i zaawansowane azjatyckie maszyny produkcyjne – oto składowe, wybrane do stworzenia nowoczesnej serii diod, które deklasują konkurencję w swym segmencie łamiąc stereotypy o produktach „Made in China”.

Decyzja o wprowadzeniu nowej serii LED z początkiem 2019 roku była starannie przemyślana i zaplanowana, jednak i tak daliśmy się zaskoczyć – tuż po premierze diod Platinum stało się jasne, że apetyt rynku znacznie przewyższa nasze dotychczasowe przewidywania. Co więcej, pierwsze dni przyniosły mnóstwo pozytywnych recenzji ze strony naszych partnerów i stało się dla nas jasne, że dalsze poszerzanie i ulepszanie gamy jest oczywistą koniecznością. Dziś seria Platinum to ponad 40 unikalnych referencji, a wśród nich, między innymi, najpopularniejsze typy zamienników żarówek pomocniczych jak W5W, C5W czy BA15s. Fakt, że LEDy z powodzeniem zastępują starsze technologie nikogo dziś nie szokuje, jednak zastosowanie diod Platinum w miejscu tradycyjnych żarówek zapewnia skok wydajnościowy na niespotykaną dotąd skalę.

Seria Platinum to przede wszystkim synonim innowacyjności i wydajności. Korzystając z wiedzy pozyskanej na przestrzeni lat, zaprojektowaliśmy diody od podstaw w naszym laboratorium działu Research & Development w Polsce – zależało nam, aby uniknąć korzystania z gotowych rozwiązań. Fundamentalnym założeniem projektu było także wykorzystanie sprawdzonych komponentów, aby polski projekt był podparty wyłącznie podzespołami najwyższej jakości. W związku z tym, cała seria Platinum bazuje na niezawodnych źródłach światła marki Osram, zapewniających wydajność na poziomie sięgającym 200 lumenów z każdego Watta. Niecodzienna wydajność wymaga także niecodziennych rozwiązań prewencyjnych, dlatego większość modeli wyposażono w system regulacji napięcia, celem zabezpieczenia diod przed przegrzaniem. Swoistą kropką nad i całości jest trzyletnia gwarancja producenta.

Finalnie stworzyliśmy produkt premium, przystępny dla poszukujących ekonomicznych rozwiązań. Seria Platinum to prawdopodobnie najatrakcyjniejsze rozwiązanie na rynku pod względem stosunku ceny do jakości.

Artykuł sponsorowany M-TECH

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

użytkownik, 16 kwietnia 2020, 10:28 2 -1

używam, LB osiemset coś od ponad roku, rewelacja !

Odpowiedz

Jasioo, 19 kwietnia 2020, 10:42 3 -1

Fajnie , a macie już homologację na żarówki H7 itp do stosowania w reflektorach ???????? ..

Odpowiedz