Promocja wózka narzędziowego w Auto Chrobok

17 kwietnia 2012, 10:46

Firma Auto Chrobok rozpoczyna nową promocję. Przy zakupie 235-elementowego wózka narzędziowego marki Boxo dołączany jest zestaw gwintowników i narzynek Mannesmann zawierający 100 elementów w rozmiarach od M2 do M18.

Zestaw gwintowników MannesmannWózek narzędziowy BX 235 wykonany jest z blachy o przekroju od 0,8 do 1,0 mm o podwójnej konstrukcji ścian i opływowych kształtach, pokryty lakierem proszkowym, górny blat pokryty pianką, dodatkowa boczna półka i boczna perforowana ściana do zawieszania kluczy. Duże kółka, w tym dwa obrotowe z blokadą hamulcem (125 mm x 50 mm) wykonane są z materiału TPR odpornego na działanie smarów, gazu i rozpuszczalników.

Wózek narzędziowy BoxoWózek posiada7 szuflad na prowadnicach łożyskowych z systemem samoczynnego powrotu (obciążenie jednej szuflady – 40 kg). System bezpiecznego użytkowania M.I.S. zaprojektowany jest tak, aby gwarantować stabilność wózka i chronić użytkownika przed niebezpieczeństwem jego wywrócenia wskutek otwarcia zbyt wielu szuflad.

W skład zestawu objętego promocją wchodzą również  4 wkłady zawierające narzędzia wykonaneWkład do wózka narzędziowego Boxo - nasadki ze stali chromowo-wanadowej (235 elementów), a  w tym:

  • zestaw kluczy nasadowych (nasadki krótkie i długie: 1/4”, 1/2”,3/8”, redukcje, pokrętła, przedłużki)
  • zestaw kluczy płaskich i płasko – oczkowych ( odgiętych pod kątem 45°, krótkich i długich, wygiętych z grzechotką: łamanych i przełączanych)
  • Wkład do wózka narzędziowego Boxo - klucze płasko-oczkowezestaw grzechotek (1/4”, 1/2”), bitów z obsadą, torxy długie,
  • zestaw szczypiec (długich i krótkich),
  • zestaw kluczy torx i imbus z rączką typu L
  • zestaw wkrętaków płaskich i krzyżakowych z obsadą
  • zestaw bitów,
  • zestaw pobijaków i przecinaków.
    Wkład do wózka narzędziowego Boxo - wkrętaki

 

Wózek ma wymiary 676x459x995 mm , waży 70 kg i jest wyposażony w centralny zamek.

 
 

Wkład do wózka narzędziowego Boxo - szczypcePromocja trwa do wyczerpania zapasów.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Nowy wózek Boxo w ofercie Auto Chrobok
Nowy wózek Boxo w ofercie Auto Chrobok

Firma Auto Chrobok wprowadziła na rynek nowy wózek warsztatowy marki Boxo, wraz z profesjonalnym wyposażeniem. Nowość Auto Chrobok Wózek posiada 7 szuflad. Zawiera 291 narzędzi umieszczonych w 6 wkładach.  Wyposażenie zostało dobrane do wymagań serwisów specjalizujących się w naprawach samochodów dostawczych, ciężarowych, budowlanych oraz zastosowania w przemyśle. Sugerowana cena detaliczna produktu to 5 490 zł […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!