Niewidzialna ochrona

1 kwietnia 2020, 23:58

W dobie koronawirusa czyste ręce stały się tematem numer jeden. Niestety, rękawice stały się towarem deficytowym, a ich cena poszybowała w górę o kilkaset procent. Na rynku brakuje rękawiczek jednorazowych, zarówno lateksowych jak i nitrylowych.

Oczywiście te ostanie lepiej teraz oszczędzać i wykorzystywać je tylko do procesu odkażania i przekazywania samochodu klientowi. Właśnie dlatego w trudnych czasach chcieliśmy przypomnieć o kremie Liqui Moly – niewidzialna rękawiczka nr 3334.

Środek chroni skórę rąk przed uporczywymi zanieczyszczeniami.

Niewidzialna rękawiczka zabezpiecza ręce przed działaniem smarów, olei i innych szkodliwych zanieczyszczeń. Sprawdzi się idealnie przy najbardziej brudnych czynnościach takich jak praca z osadami węglowymi silnika i pyłem z układu hamulcowego. Dzięki preparatowi brud nie wnika w w pory. Krem zabezpiecza nasze ręce bez stosowania klasycznych rękawiczek. Co równie ważne preparat nie jest tłusty, dzięki czemu nie ma problemu z pewnym chwytem narzędzi. Po pracy wystarczy spłukać ręce czystą wodą, a w przypadku bardzo uporczywego brudu ręce można dodatkowo umyć pastą do rąk z dodatkiem wiórków Liqui Moly nr 2187.

Nie zawiera silikonów i pozwala skórze oddychać.

Preparat należy stosować przed rozpoczęciem pracy, zanieczyszczone ręce czyścić pastą do mycia rąk, którą posiadamy również w naszym asortymencie.

Zastosowanie: do ochrony dłoni przed trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami.

Artykuł sponsorowany Liqui Moly

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!