MAHLE zaangażowane w produkcję maseczek higienicznych

31 marca 2020, 10:50

MAHLE i producent bielizny Triumph łączą siły, aby wyprodukować maseczki na twarz. MAHLE zapewnia filtr, który ma ocenę FFP3 i absorbuje wirusy. Produkcja masek oddechowych w Triumph rozpoczyna się natychmiast.

Maski, które mogą być również stosowane w sektorze medycznym, zostaną dostarczone władzom. Jednocześnie MAHLE bada również możliwość dodatkowej produkcji formowanych na gorąco masek we własnym zakresie, a także przeznacza drukarki 3D do produkcji komponentów do masek na twarz, a także innego sprzętu medycznego.

W MAHLE badamy obecnie wszelkie dostępne nam środki, aby pomóc w tej sytuacji awaryjnej – dzięki naszemu know-how technicznemu, laboratoriom testowym, czystym pokojom, a także naszym zakładom produkcyjnym. W bardzo krótkim czasie, wspólnie z Triumph, sprawdziliśmy wykonalność produkcji masek na twarz, wyprodukowaliśmy prototypy oraz skonfigurowaliśmy łańcuch dostaw i proces produkcji. Świadczy to o wyjątkowym zaangażowaniu wszystkich osób, biorących w tym udział, którym chciałbym serdecznie podziękować  – mówi dr Jörg Stratmann, prezes zarządu i dyrektor generalny MAHLE.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!