HELLA: oświetlenie do wszystkich zastosowań

, 31 marca 2020, 7:46

Deszcz, śnieg czy inne trudne warunki atmosferyczne nie są przeszkodą dla nowej serii lamp roboczych HELLA VALUEFIT. Już wkrótce na rynku wtórnym pojawi się także nowa linia reflektorów przeznaczonych dla pojazdów klasy premium.

1. Lampa robocza Valuefit PS1000

PS1000 to pierwszy reflektor roboczy HELLA VALUEFIT z obudową z tworzywa sztucznego. Dzięki temu reflektor roboczy jest doskonale zabezpieczony przed korozją i jest idealnym rozwiązaniem dla pojazdów użytkowanych w deszczu czy śniegu. Ze względu na obudowę z tworzywa oferuje również oszczędność ciężaru i większą odpornością na wibracje. Obudowa i pałąk są w kolorze czarnym, dzięki czemu reflektor roboczy ma nowoczesny i elegancki wygląd.

Dzięki swojej mocy 1000 lumenów PS1000 idealnie nadaje się jako zamiennik reflektora halogenowego. Małe gabaryty sprawiają, że ma on uniwersalne zastosowanie. Dodatkowo produkt oferuje niskie zużycie mocy – tylko 9W.

Dla zapewnienia optymalnego oświetlenia zalecany jest montaż na wysokości 2,50 m. W ten sposób uzyskuje się równomierne oświetlenie szczególnie dużej powierzchni obszaru roboczego, gwarantując znaczne poprawienie komfortu pracy w nocy. Reflektory robocze LED są ponadto całkowicie bezobsługowe i oferują znacznie dłuższą trwałość niż żarówka halogenowa w reflektorze.

Dzięki dopuszczeniu jako reflektor światła cofania zgodnie z ECE-R23 PS1000 doskonale nadaje się do montażu z tyłu pojazdu, a tym samym do optymalnej widoczności do tyłu. PS1000 również posiada homologację ECE R10.

Produkty HELLA VALUEFIT są bezpieczne, niezawodne i umożliwiają przystępne cenowo przejście na technologię LED.

Pobierz broszurę na temat lampy PS1000 (pdf)

2. Lampy robocze Valuefit z czujnikiem termicznym

Nowa seria reflektorów roboczych HELLA VALUEFIT oferuje dużą moc światła w kompaktowym i atrakcyjnym designie. Obudowa i pałąk są w kolorze czarnym, dzięki czemu reflektor roboczy ma nowoczesny i elegancki wygląd.

Wersja TR3000/TR3000 osiąga niesamowitą wartość 3000 lumenów w temperaturze otoczenia 25° i jest tym samym jednym z najmocniejszych reflektorów VALUEFIT.

Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, wersja TR1700/TR1700 osiąga 1700 lumenów. Sprawia to, że reflektory tej serii nadają się nie tylko jako zamiennik reflektorów halogenowych, ale także jako doskonałe rozwiązanie do zastosowań wymagających większego natężenia światła.

Nowa seria reflektorów roboczych HELLA VALUEFIT jest ponadto wyposażona w czujnik termiczny, który dostosowuje się do temperatury otoczenia. Ta nowa funkcja nie tylko zapobiega przegrzaniu lub awarii diod LED, ale także zwiększa moc światła w niskiej temperaturze otoczenia. W ten sposób użytkownik otrzymuje w każdych warunkach optymalne światło. Nawet bardzo kompaktowy TS1700/TR1700 może tym samym osiągnąć imponującą moc światła do 2000 lumenów w niskich temperaturach, co czyni go najmocniejszym reflektorem VALUEFIT o tej wielkości. Dzięki tej nowej technologii, wersja TS3000/TR3000 może osiągać do 4800 lumenów w zimnym środowisku. Jest to szczególnie korzystne w nocy, kiedy jest ciemno, a więc również zimno, ponieważ oświetlenie jest dostosowywane do temperatury otoczenia. W zimnych rejonach, gdzie szyby rozpraszające są często oblodzone lub pokryte śniegiem, mocniejsze światło może na przykład lepiej przenikać przez szybę i emitowane ciepło powoduje szybsze topnienie lodu. W środowiskach, gdzie jest zazwyczaj cieplej i jaśniej, reflektor roboczy automatycznie przyciemnia się, wydłużając trwałość diod LED.

Reflektory robocze LED są ponadto całkowicie bezobsługowe i oferują znacznie dłuższą trwałość niż żarówka halogenowa w reflektorze.

TS1700/TR1700 jest również dopuszczony jako światło cofania zgodnie z ECE-R23.

Produkty HELLA VALUEFIT są bezpieczne i niezawodne oraz umożliwiają ekonomiczne przejście na technologię LED.

Pobierz broszurę na temat lamp VALUEFIT (pdf)

3. Reflektory i lampy tylne do trzech modeli Porsche

Firma HELLA jako lider technologiczny w dziedzinie inteligentnej emisji światła, reflektorów halogenowych, ksenonowych oraz LED, a także partner renomowanych producentów samochodów na całym świecie, wprowadza na rynek wtórny gamę produktów do najpopularniejszych modeli Porsche. Dostępne są reflektory, migacze, lampy tylne i lampy pozycyjne w technologiach Bi-Ksenon, LED i LED Matrix. Produkty oferowane są do Porsche Cayenne, Macan i Panamera. Już niedługo szczegółowe informacje na portalu MotoFocus i na stronie Hella Tech World.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!