Oferta marki Dokuji wzbogaciła się o kolejną linię produktową – tarcze hamulcowe – będące uzupełnieniem dostępnych już klocków hamulcowych tej marki. Oferta tarczy hamulcowych liczy obecnie kilkadziesiąt referencji do popularnych modeli aut japońskich i koreańskich. W przyszłości, na wzór klocków hamulcowych lista dostępnych tarczy zostanie rozszerzona o popularne modele europejskie. Tarcze Dokuji to produkty spełaniające europejskie […]
Komentarze
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.
Anonim,
26 marca 2012, 16:59
00
Zastanawiające , Dokuji ??? Co to za firma, bo fabryka nie istnieje . Następny pakowacz !!
Co w środku ?? Bo pióra to porażka - sam spawdzałem na swoich autach.
Najgorsze to ,że próbuje się nam wmawiać wysoką jakość brendu .
Pozdrawiam
Piotr.
Wszystko to taki sam SYF!!
Ja tylko jestem ciekaw kiedy Geparts przestanie walczyć z Hipolem bo to już się robi śmieszne.Nipparts Blueprint a teraz Ashika kto tam pracuje w zamówieniach że nie potrafi dogadać się z dostawcą umówić na ceny i handlować czymś czego nie mają inni.
Jedni i drudzy handlują syfem sami przepakowują a promują jako top quality.
a ja tam handluje klockami dokuji i jest ok: R90 mają, certyfikat OE, więc moze nie wrzucajmy wszystko do jednego worka ?
a to, że gepartsom to wadzi, to widać widać..choćby po komentarzach
Proponuję abyś zrobił testy ,takie jak zrobiło Ferodo . Na jakiej podstawie twierdzisz że są takie dobre ?? Bo hamuja ?? :) :)
Miej odwagę powiedzieć że robisz to aby wydusić od klientów wiecej kasy !! bo tanie .
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.
Anonim, 26 marca 2012, 16:59 0 0
Zastanawiające , Dokuji ??? Co to za firma, bo fabryka nie istnieje . Następny pakowacz !!
Co w środku ?? Bo pióra to porażka - sam spawdzałem na swoich autach.
Najgorsze to ,że próbuje się nam wmawiać wysoką jakość brendu .
Pozdrawiam
Piotr.
Odpowiedz
Anonim, 26 marca 2012, 18:56 0 0
4max maxgear maxis kager wertaille kraft :)
Odpowiedz
Anonim, 26 marca 2012, 21:00 0 0
Przychodzi facet do lekarza z paskiem owiniętym wokół szyi i mówi: dokuj mnie pan bo mi się pasek zerwał :)
Odpowiedz
Anonim, 28 marca 2012, 16:45 0 0
Wszystko to taki sam SYF!!
Ja tylko jestem ciekaw kiedy Geparts przestanie walczyć z Hipolem bo to już się robi śmieszne.Nipparts Blueprint a teraz Ashika kto tam pracuje w zamówieniach że nie potrafi dogadać się z dostawcą umówić na ceny i handlować czymś czego nie mają inni.
Jedni i drudzy handlują syfem sami przepakowują a promują jako top quality.
I nie Dokujajcie mi...
Odpowiedz
Anonim, 29 marca 2012, 0:12 0 0
a ja tam handluje klockami dokuji i jest ok: R90 mają, certyfikat OE, więc moze nie wrzucajmy wszystko do jednego worka ?
a to, że gepartsom to wadzi, to widać widać..choćby po komentarzach
Odpowiedz
Anonim, 29 marca 2012, 8:50 0 0
Proponuję abyś zrobił testy ,takie jak zrobiło Ferodo . Na jakiej podstawie twierdzisz że są takie dobre ?? Bo hamuja ?? :) :)
Miej odwagę powiedzieć że robisz to aby wydusić od klientów wiecej kasy !! bo tanie .
Odpowiedz
Anonim, 30 marca 2012, 13:22 0 0
widać po komentarzach, że zamiast pracować i sprzedawać swój towar zajmujecie się oczernianiem konkurencji :) brawo, hehe
Odpowiedz
Anonim, 3 kwietnia 2012, 13:31 0 0
Klocki DOKUJI to przecież klocki ICER. Proponuję sprawdzić takie klocki u innych dostawcach. Mają lepsze ceny !!!
Odpowiedz