Nowy stół probierczy EPS 708 w Transbudzie

22 lutego 2012, 10:09

Bosch Diesel Centrum na terenie firmy Transbud Nowa Huta S.A. w Krakowie wzbogaciło swój warsztat naprawczy o najnowsze stanowisko probiercze firmy Bosch – EPS 708. Jest to nowe rozwiązanie pozwalające na badanie wtryskiwaczy i pomp Common Rail najwyższej generacji.

EPS 708 w Transbud Nowa HutaTeraz w Transbud Nowa Huta S.A. możliwe jest badanie pomp wysokiego ciśnienia Common Rail CP1, CP3 oraz pompy Common Rail konkurencyjnych firm Delphi, Denso, Siemens a w przyszłości również pompy CP4 obecnie stosowane w samochodach osobowych wysokiej klasy. Możliwa jest też obsługa wtryskiwaczy elektromagnetycznych i piezoelektryczne Bosch, Denso, Delphi i Siemens.

Przyrządy pomiarowe na stanowisku probierczym i programy symulują stany robocze, występujące podczas rzeczywistej eksploatacji pojazdu. Na ekranie monitora są prezentowane w sposób ciągły wszystkie etapy przeprowadzanego cyklu pomiarowego. Badanie na stole odbywa się z uwzględnieniem wszystkich parametrów, ściśle zdefiniowanych przez producenta, jak prędkość obrotowa, ciśnienie, temperatura, czasy nastawiania, pauzowania i pomiaru.

Więcej szczegółów na www.transbud.com.pl


 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Motoinnowacje 2011 – rozwiązanie konkursu
Motoinnowacje 2011 – rozwiązanie konkursu

W dniach 2-4 września podczas 11. Targów Inter Cars przeprowadziliśmy finał konkursu Motoinnowacje 2011. Głosujący podczas targów goście zadecydowali, że najbardziej innowacyjnymi produktami zostały… W kategorii Produkt: 1. miejsce – Olej Castrol Magnatec 10W-40 (1 339 głosów) 2. miejsce – Zarówki Night Breaker Plus firmy Osram (489 głosów) 3. miejsce – Klocki hamulcowe Professional Fomar […]

MotoFocus TV odc. 3 – Szkolenia i wyposażenie Bosch
MotoFocus TV odc. 3 – Szkolenia i wyposażenie Bosch

Trzeci odcinek MotoFocus TV poświęcony został produktom kandydującym do tytułu MotoInnowacji. Odwiedziliśmy Centrum Szkoleniowe Techniki Motoryzacyjnej i siedzibę firmy Robert Bosch Sp. z o.o. w której zapytaliśmy o prowadzone szkolenia i najnowsze urządzenie – stół probierczy EPS 708. Przedstawiciel firmy Texa Poland opowiedział o urządzeniach OBD Log i OBD Matrix. Osoba kontaktowa w sprawie współpracy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!