WSOP: Promocja na wymianę bębnów MAHA

13 stycznia 2012, 16:12

Serwis WSOP proponuje w promocyjnej cenie wymianę bębnów hamulcowych w urządzeniach rolkowych MAHA. Usługa wykonywana jest szybko, aby nie wstrzymywać pracy stacji. Oferta obowiązuje do końca marca 2012 roku.

Promocja obejmuje wymianę bębnów w urządzeniach rolkowych firmy MAHA model IW2 oraz IW4, zarówno tych pokrytych żywicą, jak i napawanych.

Serwis WSOP, aby do minimum skrócić czas przestoju stacji, przyjeżdża do klienta już ze zregenerowanymi bębnami, wymienia je i odbiera stare. Na regenerowane bębny udzielana jest pisemna, roczna gwarancja – tłumaczy dyrektor Serwisu WSOP, Krzysztof Kopeć.

  • Bęben IW4 w promocji kosztuje 2100 zł netto (cena regularna 2500 zł netto).
  • Bęben IW2 w promocji kosztuje 1300 zł netto (cena regularna 1600 zł netto).
     

Wymiana realizowana jest w cenie 180 zł netto za sztukę.

Promocja obowiązuje dla zamówień złożonych w WSOP do końca marca 2012 roku.

Po więcej informacji zapraszamy do kierowników regionów serwisowych (wsop.pl).

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Zgłaszanie awarii urządzeń do WSOP przez Internet
Zgłaszanie awarii urządzeń do WSOP przez Internet

Od 13 stycznia klienci firmy WSOP mogą kontaktować się z serwisem poprzez specjalny moduł dostępny na stronie internetowej wsop.pl. Dzięki temu w sposób automatyczny informacja dociera do właściwego dyspozytora a klient otrzymuje dodatkowo potwierdzenie zgłoszenia mailem. – Wypełniając gotowy formularz na naszej stronie klient oszczędza czas. Z kolei dyspozytor Serwisu WSOP otrzymuje kompletne informacje i […]

Certyfikacja uzupełniająca rolek hamulcowych MAHA
Certyfikacja uzupełniająca rolek hamulcowych MAHA

Firma WSOP przygotowała oszczędnościową formułę certyfikacji uzupełniającej rolek hamulcowych MAHA wyprodukowanych przed 2000 rokiem, dostępną do połowy grudnia 2013 roku. W przypadku stacji kontroli pojazdów wyposażonych te urządzenia, ta procedura jest niezbędna do dalszego wykonywania przeglądów rejestracyjnych. W 2010 roku zakwestionowano certyfikaty zgodności urządzeń rolkowych MAHA starszych typów (także innych producentów) – nie zawierały one […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!