Zestaw produktów zimowych dla warsztatów

29 września 2004, 0:00

“Kupujesz dziś – płacisz w przyszłym roku” – pod takim hasłem Inter Cars S.A. rozpoczął promocyjną sprzedaż produktów zimowych, które często mogłyby doskonale sprzedawać się w warsztatach naprawczych, ale często po prostu nie ma ich na półce.
Brak miejsca rozwiązany został przez atrakcyjny, zajmujący niewiele miejsca stojak prezentacyjny, na którym znajdują się wycieraczki, płyny do chłodnic, płyny do spryskiwaczy, chemia motoryzacyjna, akumulatory, dywaniki gumowe, skrobaczki do szyb, żarówki, świece, a także osuszacze. Firma Inter Cars S.A. nie pierwszy raz oferuje warsztatom stojak z produktami zimowym.
Tym razem jednak, organizator przygotował ofertę nie tylko dla serwisów naprawiających auta osobowe, ale również dla warsztatów specjalizujących się w naprawach samochodów ciężarowych. Ponadto kupując produkty promocyjne znajdujące się w zestawie, klienci zbierają punkty, które po zakończeniu akcji mogą wymienić na atrakcyjne nagrody prezentowane w specjalnym katalogu, dostępnym we wszystkich filiach Inter Cars S.A. w Polsce.
Wystarczy zakupić dowolny zestaw produktów zimowych za kwotę 2.500 PLN netto w przypadku wersji osobowej, lub za 4.500 PLN netto dla wersji ciężarowej, żeby otrzymać gratis stojak prezentacyjny i od razu stać się posiadaczem niemałej ilości punktów.
Organizator akcji dał swoim klientom dowolność w konstruowaniu asortymentu znajdującego się na stojaku promocyjnym.
Klient sam decyduje, jaki produkt wybierze i ile punktów uzyska za jego zakup. Wśród towarów znajdujących się na stojaku znajdują się produkty takich dostawców jak Delphi, Bosch, Valeo, Osram, Philips, Hepu, CRC, Varta, Castrol, Elf, Knorr-Bremse, Wabco. Powiększono też ofertę produktów 4 max oferowanych przez Inter Cars S.A.
Termin płatności za zakup podstawowego pakietu ustalono na 04.01.2005 roku. Zakupy uzupełniające płatne są zgodnie z indywidualnymi warunkami handlowymi klienta.
Taka akcja promocyjna otwiera przed warsztatami nowe możliwości uzyskania dodatkowych profitów ze sprzedaży produktów, które często właściciele samochodów kupują na stacjach benzynowych.
Szczegóły akcji promocyjnej oraz jej regulamin dostępne są na ulotkach w filiach Inter Cars S.A. oraz na stronie internetowej www.intercars.com.pl

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!