Nowe chłodnice cieczy i elementy układów klimatyzacji w ofercie Nissens

18 listopada 2011, 12:04

Firma Nissens wprowadziła w ostatnim czasie dwadzieścia jeden nowych produktów. Wszystkie znaleźć można w najnowszym biuletynie nowości.

Ciekawą propozycję stanowi seria trzech chłodnic cieczy dedykowanych do Suzuki Grand Vitara (05-), do jednostek napędowych 1.6, 2.0 i 2.4 z automatyczną skrzynią biegów oraz do wersji 1.9 DDiS. Na uwagę zasługują również chłodnice przeznaczone do Mazdy 6, które swym zastosowaniem obejmują zarówno poprzedni jak i najnowszy model. Wszystkie wymienione pozycje produkowane są przez Nissens w technologii 5 mm, którą cechuje wysoka wydajność przy niewielkich gabarytach oraz wadze chłodnicy.
Oferta wzbogaciła się ponadto o chłodnice cieczy do Hondy C-RV (06-), VW Polo (09-) z silnikiem 1.4 TSI oraz o chłodnicę do samochodu dostawczego LDV Maxus (05-).

Linia klimatyzacji samochodowej poszerzona została o kondensery dedykowane do Forda Fiesty (08-) 1.6TDCi, Volvo – do modeli: V70 (06-), XC70 (06-) oraz S80 (06-), a także o dwa skraplacze przeznaczone do samochodów ciężarowych Iveco Eurocargo (04-) i Scania R-P (09-). Ciekawą propozycję stanowią również nowe osuszacze klimatyzacji, które dodatkowo uatrakcyjniły asortyment. Wśród ośmiu nowych referencji osuszaczy na uwagę zasługują  pozycje skierowane m.in. do Alfa Romeo 159 (05-), Mercedes Sprinter (06-) czy Nissan Qashqai (07-).  

Wszystkie wymienione produkty dostępne są już w sprzedaży.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

W pełni aluminiowe chłodnice Nissens do BMW
W pełni aluminiowe chłodnice Nissens do BMW

Nissens wprowadza do oferty w pełni aluminiowe chłodnice cieczy do aut marki BMW. Nie występują w nich zbiorniki ani uszczelki z tworzywa sztucznego, a cała konstrukcja połączona jest trwale poprzez spiekanie aluminium. Nowa oferta pokrywa łącznie 23 numery OE i 27 modeli BMW. Produkty opracowane są wg koncepcji Nissens Multi-Fit, by jeden produkt mógł pokrywać […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!