Moto-Profil i febi pomagają dzieciom

17 października 2011, 16:11

Już tradycyjnie febi wspiera wychowanków jednego z katowickich domów dziecka. Bogumił Papierniok, Dyrektor Zarządzający firmy Moto–Profil oraz Maciej Lipiec, przedstawiciel firmy febi, w tym roku przekazali dyrekcji Domu Dziecka „Tęcza” czek na kwotę 3 tysięcy złotych.

Suma przekazana placówce to kwota uzyskana ze sprzedaży katalogów firmy Febi, które można było kupić za symboliczną kwotę podczas targów ProfiAuto Show 2011, organizowanych corocznie w Katowicach przez Moto-Profil.

Dyrekcja Domu Dziecka „Tęcza” składa serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wspierali tą szlachetną akcję dokonując zakupu katalogów.


Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Motoinnowacje 2011 – rozwiązanie konkursu
Motoinnowacje 2011 – rozwiązanie konkursu

W dniach 2-4 września podczas 11. Targów Inter Cars przeprowadziliśmy finał konkursu Motoinnowacje 2011. Głosujący podczas targów goście zadecydowali, że najbardziej innowacyjnymi produktami zostały… W kategorii Produkt: 1. miejsce – Olej Castrol Magnatec 10W-40 (1 339 głosów) 2. miejsce – Zarówki Night Breaker Plus firmy Osram (489 głosów) 3. miejsce – Klocki hamulcowe Professional Fomar […]

Jeszcze więcej promocji w Moto-Profilu
Jeszcze więcej promocji w Moto-Profilu

W Moto-Profilu ruszają kolejne jesienne promocje. Tym razem ofertą specjalna objęte są produkty: MANN-FILTER, Osram oraz LOTOS. Zasady najnowszych promocji: Promocja MANN-FILTER Skumulowany na odpowiednią kwotę zakup filtrów MANN-FILTER w okresie trwania promocji premiowany jest przedpłaconymi kartami płatniczymi Mastercard*. 1) 5000 zł netto zakupów filtrów MANN-FILTER karta przedpłacona na kwotę 500 zł 2) 10000 zł […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 17 października 2011, 22:29 0 0

Ja bym się wstydził iść do domu dziecka z kwotą 3000 zł; taka kwota to kpina ...

Odpowiedz

Anonim, 18 października 2011, 8:54 0 0

Skoro tak piszesz to mogę mniemać, że zanosisz do domów dziecka większe kwoty. To bardzo dobrze. Bo jeśli tak jest, to wiesz doskonale jak bardzo im te pieniądze (Twoje, te większe oczywiście) są potrzebne.
Człowieku ogarnij się. Albo napisz coś konstruktywnego albo zamilknij na zawsze. Idź do domu dziecka i zobacz co dla nich znaczą te pieniądze. Ale najpierw przeczytaj artykuł i dowiedz się skąd wzięła się ta akurat kwota i ta wizyta.
Głupich nie sieją...

Odpowiedz

Anonim, 18 października 2011, 11:03 0 0

Domom dziecka są potrzebne każde kwoty, ale 3000 zł to kpina; szczególnie, gdy ofiarodawcą jest uboga i mało znana firma FEBI i mały dystrybutor moto profil; to i tak dobrze -fakt - że dzieci nie otrzymały np. 1530 zł; jeśli chcecie sobie robić rozgłos , to dołóżcie dzieciakom przynajmniej z 20000 zł , bo ośmieszacie się, komentarzami również :)

Odpowiedz

Anonim, 19 października 2011, 12:35 0 0

Nie jestem pracownikiem MP więc nie osądzaj ich moim komentarzem. Obserwuję jednak co ta firma robi dla dzieci i widzę ze są to kwoty większe niż ta podana tutaj. Przyjrzyj się dokłądnie a potem oczerniaj. Pokaż może co Ty (czy też Twoja firma) zrobiłeś dla dzieci czy niepełnosprawnych. Łatwo obrażać, zwłąszcza anonimowo. Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień... znasz to?

Odpowiedz

Anonim, 19 października 2011, 12:36 0 0

:)

Odpowiedz

Anonim, 19 października 2011, 13:14 0 0

Wiecie co... pomagać też trzeba umieć. Ile w tym jest pomocy a ile chęci zaistnienia i zareklamowania się jako firma "która pomaga". Są na rynku firmy, które wspierają różne inicjatywy a wcale się z tym nie afiszują. Zastanówcie się nad tym.

Odpowiedz

Anonim, 22 października 2011, 22:50 0 0

3000 pln ! biedny motoprofil !!! jeszcze biedniejszy febi ze swagiem
przypomina mi to wysyłanie kocy przez Polskę do USA !!!
pamiętacie ?
Co to za kwota po tysiaku na kazdego z bogatych prezesów MP !!
JEDNA WIELKA ŻENADA - panowie pracownicy MP ...nie komentujcie
chyba że wam p.To...wicz za to płaci hehehehehe

Odpowiedz

Anonim, 24 października 2011, 11:30 0 0

Czytajcie ze zrozumieniem koledzy. Jak co roku Febi przekazuje pieniądze zebrane ze sprzedaży katalogów na targach. Takie jest coroczne załozenie i kwota jaka się uzbiera jest przekazywana.

Odpowiedz

Anonim, 19 stycznia 2012, 23:36 0 0

A ja znam ludzi, którzy na hasło podarujmy dzieciakom nagrody w turnieju o puchar PREMIERA RP, można usłyszeć?, usłyszałem nie będę utrzymywał "darmo-zjadów" (no cóż można nie lubić POlityki), ale czemu winne dzieciaki?.
Po namowach i perturbacjach emocjonalnych, pozwolił, aby z magazynu pełnego gadżetów zabrać kilka "pierdółek, szkoda pisać, wstyd, no ale cóż JEGO!", i tak się z tego powodu zirytowałem, tym "gestem", że postanowiłem wyciągnąć z własnej kieszeni i dołożyć niespodzianki.
A jak zaproponowałem, że umieszczę moje i znajomych dokonania, w sprawie pomocy dla dzieciaków, w gazece firmowej, opiszę wszystko, to ani nie zaproponował "nic", a ja głupek, zrobiłem tak, aby było widać inaczej, że coś dołożył? TAK, ale mi po latach, i oświadczył tylko w ostatnich słowach, że koniec komuny!. Fakt, dziś wszyscy wieszają psy, przykładem jest Pan Owsiak, jakie teksty piszą, mówią o Panu Jerzym? dziś po tak "szczytnych wyczynach", nie będę tego przytaczał..., wiele brudnych tekstów, ja sam się dziwię, za co?. Tak więc WIELKIE DZIĘKI FIRMIE FEBI, która zawsze będzie nr 1 w zawieszeniu, i w kalendarzach!. Pozdrawiam SOFIMCARS

Odpowiedz