Nowe oddziały Foty

8 września 2004, 0:00

Firma Fota S.A otworzyła latem trzy nowe oddziały: w Toruniu, Inowrocławiu i Koninie. Łącznie w 2004 roku Fota otworzyła już 26 nowych punktów dystrybucji w całej Polsce.
5 lipca – Toruń
Całkowita powierzchnia to 900 metrów kwadratowych, a w dziale sprzedaży znajduje się pięć stanowisk obsługi klientów. Oddział ma siedzibę przy trasie wylotowej na Gdańsk, niedaleko hipermarketu Geant. Oddziałem kieruje Piotr Wróblewski, pracujący w branży motoryzacyjnej od pięciu lat, a w Focie od roku.
23 sierpnia – Inowrocław
Powierzchnia oddziału liczy 250 metrów kwadratowych, w dziale sprzedaży klienci obsługiwani są na trzech stanowiskach. Oddział ma siedzibę przy ulicy Poznańskiej 42, obok Opak-Metu. Oddziałem kieruje Michał Boruch, który przez trzy lata pracował w bydgoskim oddziale Foty.
30 sierpnia – Konin
Magazyn i dział sprzedaży mieści się na 400 metrach kwadratowych, a na klientów czekają czterej sprzedawcy. Oddział zlokalizowany jest przy ulicy Spółdzielców 9, w tym samym budynku co “Hala Tęcza”. Kierownikiem oddziału jest Adam Pawela, z motoryzacją związany od czterech lat.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!