Lampy OSRAM LEDriving XENARC do Forda Focusa

27 czerwca 2019, 11:16

Wśród tegorocznych nowości OSRAM dla motoryzacyjnego rynku aftermarket znalazły się zamienniki oryginalnych przednich świateł do Forda Focusa trzeciej generacji (2011-2014).

Przednie lampy XENARC zostały wykonane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Ich montaż jest prosty i nie wymaga modyfikacji instalacji elektrycznej. Światła mają europejską homologację ECE, dzięki czemu można z nich korzystać w czasie jazdy po drogach publicznych.

W modelu LEDriving XENARC zintegrowano ksenonowe źródła światła D8S o mocy 25 W z diodami. Te pierwsze są użyte do funkcji świateł mijania oraz drogowych (tzw. biksenon), a LED-y pełnią rolę kierunkowskazów, świateł do jazdy dziennej i pozycyjnych. Hybrydowe lampy LEDriving XENARC zapewniają do 70% więcej światła od minimalnych wymagań normy ECE i pozwalają oświetlić drogę nawet do 180 m przed pojazdem. Dodatkowo ich światło jest do 40% bielsze w porównaniu z reflektorami halogenowymi w Fordzie Focusie trzeciej generacji, a jego barwa jest zbliżona do światła dziennego. Dzięki nowoczesnej technologii nazwanej lightguide, lampy OSRAM LEDriving XENARC zapewniają jednorodne światło bez widocznych pojedynczych punktów świetlnych.

Przednie światła OSRAM LEDriving XENARC mają 2-letnią gwarancję, spełniają wymagania normy IP69K (pyło- i wodoszczelności, również w przypadku strumienia wody z wysokociśnieniowych myjek). Lampy nie wymagają systemu samopoziomowania ani spryskiwaczy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!