Nowa odsłona internetowej witryny BorgWarner BERU Systems

12 sierpnia 2011, 16:19

Odwiedzana przez 77 tysięcy gości miesięcznie strona BorgWarner BERU Systems ma teraz nową zawartość i może być przeglądana w jednym z 11 języków (także po polsku).

Strona beru.borgwarner.com zawiera wyszukiwarkę części zamiennych BERU na podstawie rodzaju pojazdu lub producenta, szeroką bazę informacji technicznych przeznaczonych dla ludzi pracujących w branży motoryzacyjnej, dane kontaktowe przedstawicieli firmy w danym kraju, a także filmy, szczegółowe informacje o produktach, nowościach i wydarzeniach, czy ofertach pracy w firmie.

– „Za pomocą naszej odnowionej strony internetowej, dajemy naszym klientom, partnerom biznesowym, dziennikarzom i społeczności więcej informacji w ponad dwukrotnie większej liczbie języków, co jest odzwierciedleniem rosnących potrzeb naszych partnerów na całym świecie” – powiedział dr Thomas Waldhier, prezes i dyrektor generalny BorgWarner BERU Systems.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Fiat 500 za zakupy produktów BERU w IC SA
Fiat 500 za zakupy produktów BERU w IC SA

W promocji produktów BERU, która trwa w Inter Cars SA od 12 września 2011 r. do 31 stycznia 2012 r. , można wygrać atrakcyjne nagrody, jak Fiat 500 i bony zakupowe o wartości 1 000-5 000 zł. By wygrać nagrodę, należy zbierać punkty, kupując produkty BERU, które przyznawane są w pięciu kategoriach: zakupy netto wszystkich produktów BERU, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!