Nowe oleje Texaco o niskiej lepkości

7 czerwca 2019, 10:06

Chevron Lubricants wprowadził do oferty dwa nowe oleje o niskiej lepkości, należące do linii Texaco Havoline. Ich premiera odbyła się podczas wystawy Autopromotec 2019.

Nowe oleje Texaco Havoline ProDS MG SAE 0W-20 oraz Havoline ProDS VB SAE 0W-20, które zadebiutowały podczas wystawy Autopromotec, dołączają do linii obejmującej takie produkty jak Texaco Havoline ProDS V SAE 5W-30, ProDS F SAE 5W-20, ProDS M SAE 5W-30 oraz ProDS P SAE 0W-30.

Oleje Texaco Havoline ProDS opracowywane są zgodnie z wytycznymi określonymi przez producentów OEM, przy wykorzystaniu syntetycznych olejów bazowych i dodatków uszlachetniających.

Oleje o bardzo niskiej lepkości, takie jak Texaco Havoline ProDS MG SAE 0W-20 oraz Texaco Havoline ProDS VB SAE 0W-20, ograniczają straty silnika na skutek tarcia, zwiększając jego wydajność, dzięki czemu obniża się emisja CO2. Mają także przyczyniać się do zmniejszenia zużycia paliwa i zapobieganiu powstawania osadów węglowych

Nowe formuły

  • Texaco Havoline ProDS MG SAE 0W-20 – olej przeznaczony dla samochodów wyprodukowanych przez BMW, Mercedes-Benz, Volvo oraz GM Europe. Może być stosowany w silnikach benzynowych z wtryskiem pośrednim i bezpośrednim, w samochodach osobowych z silnikiem benzynowym wyposażonym w filtr cząstek stałych (GPF) oraz z silnikiem diesla z wtryskiem bezpośrednim wyposażonym w filtr cząstek stałych (DPF). Sprzedawany jest w pojemnikach w złotym kolorze o pojemności 1 lub 4 litrów.
  • Texaco Havoline ProDS VB SAE 0W-20 – olej zawierający dodatki, spełniający wymagania stawiane pojazdom najnowszej generacji produkowanym przez Grupę VAG. Może być stosowany w silnikach benzynowych z wtryskiem pośrednim i bezpośrednim oraz w silnikach diesla z wtryskiem bezpośrednim z układem obróbki spalin, korzystających z filtrów cząstek stałych (DPF). Sprzedawany jest w pojemnikach w złotym kolorze o pojemności 1 lub 4 litrów.

Poza olejami z linii Texaco Havoline ProDS, ofertę olejów silnikowych do lekkich pojazdów uzupełniają oleje z linii Texaco Havoline Ultra, Havoline Energy oraz Havoline Extra.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!