Konkurs Nissensa

16 kwietnia 2003, 0:00

Dnia 1.04.2003 roku rozpoczął się „Wielki Konkurs – Chłodnice Nissens dla Wszystkich” organizowany przez Nissens Polska sp. z o.o. Konkurs skierowany jest przede wszystkim do sklepów i warsztatów zaopatrujących się u największych w Polsce dystrybutorów produktów Nissens. Pierwszą nagrodą w konkursie, dla ośmiu najlepszych klientów i ich hurtowni jest atrakcyjna wycieczka do Danii. W bogatym programie między innymi zwiedzanie Kopenhagi oraz fabryk Nissens`a w Horsens. Do zdobycia także wiele innych atrakcyjnych nagród!
Aby wygrać wystarczy być klientem jednej z firm biorących udział w konkursie:
AD POLSKA, AUTO-LAND, AUTO PARTNER, BHMD, HART, INTER CARS, PALA DYSTRYBUCJA, RODON.
NISSENS jeden z największych na świecie, producentów chłodnic zarówno zamienników jak i na pierwszy montaż. Długoletnie doświadczenie, najwyższa jakość oraz technologia produkcji potwierdzona wieloma międzynarodowymi certyfikatami dają wysokie miejsce i uznanie na rynku części zamiennych.
Polska filia z biurem handlowym w Poznaniu posiada solidne zaplecze magazynowe. Gwarantuje tym samym stały dostęp do pełnej gamy asortymentu. Oferuje szeroki wachlarz produktów poczynając od chłodnic samochodowych, przemysłowych oraz do maszyn rolniczych, aż do nagrzewnic oraz elementów klimatyzacji-parowników, kondenserów, osuszaczy. Łącznie ponad 10 tysięcy produktów z zakresu układów termicznych. Produkty Nissens to także wydłużony-2letni okres gwarancji!
Szczegółowe informacje o konkursie i ofercie handlowej na stronie www.nissens.com.pl

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!