Najnowsze katalogi firmy TRW i Lucas

28 lipca 2004, 0:00

Układy kierownicze i zawieszenia

W ubiegłym roku firma TRW pod własną marką wprowadziła na rynek części zamiennych rozszerzony program części układów kierowniczych i zawieszeń. Obecnie dostępna jest nowa, jeszcze obszerniejsza edycja katalogu.
Znalazło się w niej 110 nowych pozycji elementów gumowo-metalowych (silentblocków) do najbardziej popularnych modeli pojazdów.
W nowym katalogu pojawiło się też 156 nowych pozycji we wszystkich grupach produktów (m.in. wahacze, stabilizatory, końcówki drążków kierowniczych, sworznie wahaczy nośne i prowadzące).
Oprócz tego firma TRW zoptymalizowała również układ katalogu. Wahacze i tuleje metalowo-gumowe znalazły się teraz na jednej stronie.
 ]1[


Hydraulika


Nowy katalog części hydraulicznych do sprzęgieł i hamulców obejmuje: zaciski, pompy, cylinderki i przewody hamulcowe, regulatory siły hamowania, pompy i siłowniki sprzęgłowe oraz urządzenia wspomagania hamulców.
Cały ten program został opracowany na nowo i uzupełniony 300 nowymi pozycjami. Wszystkie nowe produkty znalazły się w zestawieniu otwierającym katalog. Na uwagę zasługuje oferta aluminiowych cylinderków do popularnych modeli, takich jak: Golf II/III, Audi A2, Astra F, Corsa B i Skoda Octavia.
Katalog jest bardzo przejrzysty i pożyteczny przy naprawach hamulców. Zawiera też szczegółowy przewodnik do identyfikacji części i 54-stronicową listę zamienników produktów innych marek.
 ]2[


Komplety naprawcze


“Superkomplety” firmy LUCAS składają się ze zmontowanych wstępnie szczęk hamulcowych, regulatora, cylinderków i sprężyn. Pozwala to na znaczącą oszczędność czasu podczas naprawy hamulców bębnowych oraz stanowi gwarancję jakości wykonanej usługi.
Wraz z nowym wydaniem katalogu pojawia się pierwszy “Superkomplet” do Citroena C3. Katalog kompletów i “Superkompletów” został rozszerzony o nowe numery części, zastosowania i odnośniki do odpowiednich szczęk i cylinderków hamulcowych. Dodatkowo w katalogu zostały podane najważniejsze wymiary. Nowością jest również szersze niż dotychczas zastosowanie aluminiowych cylinderków rozpieraczy. Wraz z rozszerzeniem oferty firma TRW osiągnęła 95% pokrycia parku samochodowego poruszającego się po naszych drogach.
 ]3[

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!