Delphi miedzynarodowym sponsorem wyścigów FIA World Rally Championship

, 28 marca 2011, 0:00

Delphi potwierdza swoje zaangażowanie w międzynarodowy sport samochodowy, jako Oficjalny Motoryzacyjny Partner Technologiczny serii wyścigów składających się na Rajdowe Mistrzostwa Świata (WRC).

Firma Delphi ogłosiła, że jest Oficjalnym Motoryzacyjnym Partnerem Technologicznym mistrzostw WRC w 2011 roku. Ta współpraca łączy firmę z uznawanymi za jedne z najbardziej wymagających zawodów w sportach motorowych na świecie.

„W Delphi, „żyjemy i oddychamy” technologiami motoryzacyjnymi, i rajdy samochodowe są dla nas przykładem bardzo wysokich, ekstremalnych standardów wytrzymałości, do osiągnięcia których zmierzamy każdego dnia," stwierdził Francisco A. (Frank) Ordoñez, prezes Delphi Product and Service Solutions. „Zawody WRC reprezentują te same wartości, co powoduje, że są one idealnie dopasowane strategicznie dla Delphi. To partnerstwo wzmacnia nasze zaangażowanie w sporty motorowe i daje nam solidną platformę, na której będziemy mogli budować nasz profil na całym świecie."

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 30 marca 2011, 0:00 0 0

hmmm no cóż, zawsze myślałem że WRC to rajdy a nie wyścigi, no ale przecież to że ktoś prowadzi portal motoryzacyjny nie znaczy że musi się na tym znać.....

Odpowiedz