Mobilne Centrum Techniczne Delphi

7 marca 2011, 0:00

Firma Delphi wprowadziła ostatnio do użytku nowe Mobilne Centrum Techniczne, które będzie w stanie zapewnić klientom Delphi na terenie całego kraju wsparcie w dziedzinie szkoleń z zakresu diagnostyki. W Mobilnym Centrum Technicznym prowadzone będą szkolenia dla dystrybutorów produktów Delphi oraz dla techników i mechaników pracujących w stacjach obsługi.

W pojeździe zaprezentowana będzie oferta produktów Delphi, począwszy od części zamiennych, do sprzętu i narzędzi diagnostycznych oraz narzędzi dla wyposażenia warsztatów. Mobilne Centrum Techniczne Delphi pomoże technikom i mechanikom pracującym w warsztatach w zrozumieniu, jakie umiejętności są dzisiaj niezbędne do przeprowadzania serwisu i diagnostyki systemów elektronicznych, włączając w to serwisowanie wtryskiwaczy, kontrolę układu kierowniczego i zawieszenia, kontrolę zbieżności kół oraz wykrywanie usterek.

„Uważamy, że Mobilne Centrum Techniczne stwarza wyjątkową szansę na dotarcie do źródeł cennej, praktycznej wiedzy. Ponadto, oprócz prezentacji usług serwisowych, klienci będą mieli szanse lepiej zapoznać się z ofertą produktów Delphi” – stwierdził Sławomir Weleziński, dyrektor krajowy Delphi Products & Services Solutions, na Polskę i Ukrainę. „Mechanicy będą mieli teraz szansę uczestniczenia w szkoleniach na terenie całego kraju, zapoznając się z podstawowymi informacjami i zdobywając umiejętności, potrzebne do przeprowadzenia szybkiej i skutecznej naprawy."

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!