Standardy ASO na rynku niezależnym

15 lutego 2011, 0:00

Inter Cars SA kontynuuje prace nad rozwojem projektu Motointegrator. Obecnie do warsztatów partnerskich Motointegratora trafiają materiały reklamowe, dzięki którym właściciele warsztatów będą mogli zaproponować swoim klientom wyższy poziom obsługi. Niektóre rozwiązania proponowane przez Inter Cars znane nam są m.in. z autoryzowanych serwisów obsługi.

W lutym br. warsztaty otrzymają tzw. „pakiet wizualizacji MI” oraz naklejkę podpowiadającą procedurę obsługi klienta pozyskanego dzięki platformie Motointegrator.

     

Do warsztatów współpracujących z Inter Cars w ramach projektu Motointegrator trafiają nowi klienci. Dlatego ważne jest, żeby kierowcy którzy pierwszy raz odwiedzają dany warsztat szybko mogli zorientować się, że trafili do odpowiedniego serwisu. Pomóc mogą w tym specjalne tabliczki informujące o współpracy partnerskiej z Motointegratorem” – tłumaczy Dominik Kochański – kierownik projektu Motointegrator. „Nie należy zapominać, że logotyp Motointegratora dzięki naszym działaniom marketingowym, czy chociażby sponsoringowi Polskiego Związku Piłki Siatkowej jest dobrze rozpoznawalny przez kierowców. Z punktu widzenia warsztatu to kolejna zaleta” – dodaje Kochański.

W najbliższym czasie do warsztatów partnerskich Motointegratora trafią również specjalne kartonowe zawieszki, na których mechanik będzie mógł opisać właścicielowi samochodu wyniki podstawowej kontroli pojazdu jak np.: głębokość bieżnika poszczególnych opon, poziom płynu do spryskiwaczy czy stan akumulatora. „Taki miły akcent w postaci zawieszki na lusterko wewnętrzne, jest dobrze odbierany przez kierowców. Daje im poczucie, że trafili do warsztatu profesjonalnego, który dba o klienta” – wyjaśnia Dominik Kochański. „Oczywiście taka zawieszka zawsze subtelnie zachęca do ponownej wizyty w warsztacie. Na kartoniku znalazło się miejsce w którym warsztat może zapisać klientowi swoje dane kontaktowe” – dodaje kierownik projektu MI.

Dodatkowe informacje o projekcie Motointegrator
Motointegrator to projekt realizowany przez firmę Inter Cars SA. Jedną z podstawowych funkcji jaką MI oferuje kierowcom jest internetowa wyszukiwarka warsztatów. Kierowca wchodząc na stronę internetową Motointegrator (www.MI.eu) lub telefonicznie może także zamówić części oraz umówić się na wykonanie usługi w warsztacie partnerskim MI. Zamówiony towar, z Centrali poprzez Filię Inter Cars trafia do warsztatu, który dokonuje sprzedaży i wykonuje ewentualną usługę.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!