Kompleksowy program części i urządzeń do klimatyzacji

8 lipca 2004, 0:00

Firma Magneti Marelli Aftermarket Poland w wyniku kooperacji z włoską firmą CTR, rozpoczęła sprzedaż części zamiennych oraz urządzeń i narzędzi serwisowych do klimatyzacji.
Firma CTR, mająca siedzibę w Parmie, jest specjalistycznym dostawcą podzespołów do klimatyzacji zarówno na pierwszy montaż jak i na rynek wtórny.
Kompleksowy program klimatyzacyjny Magneti Marelli Aftermarket Poland składa się z części zamiennych do samochodów osobowych – również ekskluzywnych marek (Jaguar, Chrysler, SAAB, Lexus, Jeep).
W skład oferty wchodzą m.in. skraplacze, parowniki, osuszacze, zawory rozprężne, termostaty, presostaty, kompresory i części zamienne, wentylatory, fittingi, przewody, oringi i wiele innych. Oprócz kompleksowego programu do samochodów osobowych w ofercie znajdują się również elementy i podzespoły do autokarów, autobusów, busów, ciężarówek i traktorów.
Ponadto, w ofercie znajdują się zestawy profesjonalnych narzędzi serwisowych, niezbędnych przy kompleksowej obsłudze warsztatowej (prasy, nożyce, ściągacze i zestawy do montażu i demontażu elementów układu klimatyzacji).
Magneti Marelli Aftermarket Poland poszerzyła również swoją ofertę urządzeń diagnostycznych, wprowadzając do oferty m.in. analizatory gazu, detektory wycieków, termometry i inne.
Oferta handlowa firmy Magneti Marelli i firmy CTR w zakresie elementów klimatyzacji obejmuje ok.4.000 pozycji.
Bliższych informacji udziela: dział marketingu firmy: tel.: (0-32) 2636552
e-mail: ricambi@marelli.rgzgroup.com

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!