Tenneco uruchamia platformę eLearning dla dystrybutorów i mechaników

1 października 2018, 12:07

Tenneco ogłosił udostępnienie nowej platformy eLearning. Nowa platforma sieciowa zaprojektowana tak, aby zapewnić profesjonalistom rynku samochodowych części zamiennych dostęp do bezpłatnych, dogłębnych możliwości szkoleniowych i szczegółowych informacji technicznych została zaprezentowana na targach Automechanika, we Frankfurcie.

Goście, którzy odwiedzili stoisko Tenneco mogli doświadczyć demonstrowanych na żywo funkcji platformy eLearning Tenneco, która oferuje użytkownikom ponad 130 instrukcji „krok po kroku”, instrukcji montażowych i modułów szkoleniowych dostępnych za pośrednictwem każdej przeglądarki sieciowej. Ujęta tam tematyka obejmuje amortyzatory Monroe, sprężyny, i elementy zawieszenia oraz filtry cząstek stałych Walker do silników Diesla zainstalowanych w samochodach osobowych i w pojazdach komercyjnych. Obecnie portal jest dostępny w języku angielskim, a dodatkowe wersje językowe zostaną dodane z początkiem roku 2019.

– Kompleksowe i dogłębne szkolenie ma żywotne znaczenie dla osiągnięcia sukcesu przemyśle części i usług samochodowych ze względu na coraz bardziej złożone technologie instalowane w nowoczesnych samochodach osobowych. Jednocześnie, profesjonaliści z rynku samochodowych części zamiennych coraz trudniej znajdują czas na częste podróże w celu uczestniczenia w sesjach szkoleniowych przy równoczesnym spełnianiu wymogów łączących się z ich pracą. Nasza nowa platforma eLearning oferuje zrównoważenie, jakiego potrzebują ci profesjonaliści – dzięki niej mogą teraz poszerzać swoją wiedzę i zdolności w sposób ciągły i w dogodnym dla nich czasie – mówi Maurits Binnendijk, wiceprezes i dyrektor generalny ds. europejskiego rynku części zamiennych Tenneco.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Sherrie, 5 listopada 2018, 19:05 0 0

Hi

Buy Ray-Ban Sunglasses 19.95 dollars only today. Please visit our site @www.polarizedsunglasses.online

Many Thanks,

Tenneco uruchamia platformę eLearning dla dystrybutorów i mechaników - MotoFocus.pl

Odpowiedz