Katalogi KYB na 2011 rok

27 października 2010, 0:00

KYB Europe wydał nowe edycje katalogów amortyzatorów i sprężyn zawieszenia, zawierających informacje o zastosowaniach produktów KYB oraz prezentujących listy nowych referencji na rok 2011.

KYB 2011 – Amortyzatory
„Katalog KYB 2011 – Amortyzatory” został wzbogacony o 73 referencje amortyzatorów KYB do samochodów osobowych i dostawczych. Nowy asortyment może stanowić części zamienne dla ponad 4 milionów pojazdów z europejskiego rynku, m.in. Fiat 500, Peugeot 207, VW Tiguan, Hyundai i30, Nissan Qashqai.

W katalogu pojawiło się także 19 nowych zestawów montażowych KYB SMK i 65 zestawów osłonowych KYB PK. Oferta katalogowa ułożona w porządku alfabetycznym zapewnia ponad 99-proc. dostępność amortyzatorów do samochodów wytwarzanych przez 78 producentów.

KYB 2011 – Sprężyny KYB K-Flex

„Katalog KYB 2011 – Sprężyny zawieszenia KYB K-Flex” zawiera bogatą ofertę sprężyn zawieszenia do samochodów osobowych i dostawczych. Nowa edycja katalogu została wzbogacona o aplikacje wcześniej dostępne tylko na rynku w Wielkiej Brytanii. Łącznie oferta KYB składa się z ponad 2 100 części zamiennych sprężyn zawieszenia KYB K-Flex. Znalazły się w nim sprężyny do takich pojazdów jak: Fiat 500, Punto, Ford Transit Connect, Opel Astra, Seat Toledo, Volvo V50, VW Passat.

KYB oferuje zarówno sprężyny z drutu o zmiennej średnicy typu „mini block” (podczas ugięcia kolejne zwoje sprężyny nie stykają się ze sobą, gwarantując bezgłośną pracę) jak również odpowiedniki o stałej średnicy zwoju. W katalogu znalazły się również sprężyny dostosowane do eksploatacji w trudnych warunkach (heavy duty).

Katalogi są dostępne na stronie www.kyb-europe.com i w bazie TecDoc.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 27 października 2010, 0:00 0 0

Dobra firma, dają swoje amortyzatory na pierwszy montaż do Subaru. Nie wszyscy o tym chyba wiedzą więc starają się wmówić, żebym zakładał im Bilsteina czy Monroe. Opinie na ten temat są podzielone jednak ja je polecam klientom.

Odpowiedz

Anonim, 28 października 2010, 0:00 0 0

kiedys miałem sporo reklamacji na kyb... jak jest teraz z jakością to nie wiem...

Odpowiedz