Gorrące nowości w zawieszeniu Dokuji

23 września 2010, 0:00

Marka Dokuji znów znacząco powiększyła swoją ofertę. Tym razem jest to ponad 300 nowych referencji w grupach: zawieszenie oraz układ kierowniczy.  Warto podkreślić, iż są to w większości części do aut po 2003r., niedostępne jeszcze u żadnego innego dystrybutora.

"Nowy dostawca elementów zawieszenia Dokuji gwarantuje znakomitą jakość oraz stałą dostępność części. Jest to kolejny, po klockach hamulcowych, etap budowania nowej, najwyższej jakości produktów Dokuji." – zapewnia dystrybutor.

W grupach elementy zawieszenia i układ kierowniczy Dokuji znajdziemy obecnie ponad 2200 w pełni skatalogowanych referencji.

Fotokatalog Zawieszenia Dokuji:
Dystrybutor części Dokuji stale pracuje nad rozwojem tej marki, czego owocem jest unikalny Fotokatalog Zawieszenia Dokuji.

Znajdziemy w nim części grupowane wg modeli aut, ukazane w formie fotograficznej, dzięki której dobór potrzebnego numeru staje się dziecinnie prosty. Aktualnie dostępne marki to: Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Nissan, Subaru, Suzuki i Toyota, a wkrótce także: Chevrolet, Deawoo i Mitsubishi.

Fotokatalog można pobrać bezpłatnie w formie PDF na stronie: www.dokuji.pl. Możliwe jest też zamówienie Fotokatalogu w formie drukowanej poprzez program zamówieniowy dystrybutora – firmy Hipol ( www.hipol.pl ).

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 24 września 2010, 0:00 0 0

Fajna sprawa, oglądałem do tej pory tylko katalog Kia. Dużo schematów i ilustracji więc powinna sobie poradzić nawet początkująca w tym fachu osoba. Duży plus i czekam na opinie innych.

Odpowiedz

Anonim, 28 września 2010, 0:00 0 0

Ogólnie dla brendu dokuji wielki plus za jakość ogólnie dobra proporcja ceny do jakości produktów :>

Pozdrawiam

Odpowiedz