Automotive Parts Expo – motoryzacyjna impreza dla profesjonalistów

1 sierpnia 2018, 23:19

Już 15 listopada, w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie, zadebiutują Międzynarodowe Targi Techniki Samochodowej, części zamiennych oraz wyposażenia warsztatów Automotive Parts Expo. Impreza będzie kontynuacją Salonu Części Zamiennych, który od 2015 towarzyszył targom motoryzacyjnym Warsaw Motor Show.

Polski rynek automotive dynamicznie się rozwija. To zasługa stale rosnącej liczby samochodów używanych jeżdżących po polskich drogach, która przekłada się też oczywiście na wzrost zapotrzebowania na usługi serwisowe oraz części zamienne.

Dobra sytuacja na rynku sprzyja inwestycjom oraz poszukiwaniu przez branżę nowych rozwiązań. Odpowiedzią na te potrzeby rynku są targi Automotive Parts Expo, na których branża zaprezentuje najnowsze produkty i usługi. Zakres tematyczny wydarzenia stanowią: części zamienne do pojazdów, elementy karoserii, elektryka i elektronika pojazdowa, oświetlenie, instalacje gazowe, klimatyzacje, wentylacje, systemy ogrzewania, specjalistyczne narzędzia i urządzenia naprawcze, oleje, smary, płyny, szyby samochodowe, akcesoria samochodowe, a także wyposażenie warsztatów.

Profesjonaliści na targach zbudują cenne relacje biznesowe oraz wezmą również udział w szkoleniach i konferencjach przygotowanych m.in. przez takie instytucje, jak SDCM, PZM i ITS. Partnerem Targów jest firma Profix, która zaprezentuje nowości ze świata lakiernictwa. Odwiedzający będą mogli na żywo zobaczyć proces lakierowania od pierwszych warstw aż po wykończenie. Z myślą o uczniach i studentach szkół branżowych oraz wszystkich szukających pracy w branży automotive specjaliści z portalu Motokariera.pl przygotowali Strefę Kariery.

Szczegóły na: automotive-expo.eu

Artykuł sponsorowany Ptak Warsaw Expo

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

maryśka, 28 sierpnia 2018, 1:01 0 0

oby się nie odbyły

Odpowiedz