Nowe oleje Orlen Oil i nowa pojemność butelek

23 sierpnia 2010, 0:00

Orlen Oil stworzył nową linię olejów Platinum Classic obejmującą olej syntetyczny, półsyntetyczny i mineralny. Spełniają normy API, ACEA i Mercedes-Benz. Dostępne są w trzech klasach lepkościowych SAE: 5W-40 (syntetyczny), 10W-40 (półsyntetyczny) i 15W-40 (mineralny). Na uwagę zasługują opakowania o pojemności 4,5 litra, które dopasowano do średniej pojemności układów smarowania silnika w samochodach jeżdżących w Polsce.

Wszystkie trzy nowe produkty linii Platinum Classic oferowane są w butelkach 1-litrowych oraz w nowatorskiej na naszym rynku pojemności 4,5 litra.

– „Dane dotyczące parku samochodów osobowych w Polsce dowodzą, że średnia pojemność miski olejowej w przeciętnym samochodzie osobowym waha się w okolicy 4,5 litra. Chcąc w największym stopniu zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, jako jedyna firma w Polsce zdecydowaliśmy się zoptymalizować pod tym kątem oferowane opakowania najnowszych olejów Platinum Classic” – mówi Dawid Niedojadło, kierownik Działu Marketingu Orlen Oil.


Zmieniono też kolor opakowań – czerwone butelki nawiązują do charakterystycznych barw koncernu PKN Orlen. Etykiety utrzymane są w konwencji kolorystycznej, ułatwiającej szybką i intuicyjną identyfikację najważniejszych parametrów oleju.

Praktyczne korki ze zintegrowanym lejkiem sprawiają, że wymiana oleju staje się znacznie łatwiejsza.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!