Inter Cars ma już 250 filii w Polsce

19 czerwca 2018, 12:52

W Gorzowie Wielkopolskim rozpoczęła działalność kolejna filia Inter Cars. Jest to placówka stricte motocyklowa i jednocześnie 250 filia dystrybutora w Polsce.

Inter Cars konsekwentnie poszerza liczbę swoich filii w Polsce. W rekordowym 2016 roku firma otworzyła blisko czterdzieści nowych placówek, co było znacznym poprawieniem poprzednich najlepszych osiągnięć – w 2007 i 2008 roku otworzono bowiem w całym kraju po osiemnaście nowych punktów.

Dwieście pięćdziesiąta polska filia Inter Cars to placówka w Gorzowie Wielkopolskim, która rozpoczęła sprzedaż 8 czerwca 2018 roku. W asortymencie punktu znajdują się wyłącznie części motocyklowe – odzież i akcesoria, części zamienne oraz motocykle i skutery. Filia otwarta została pod szyldem I’M Inter Motors, specjalizującym się w sprzedaży detalicznej, ale też propagującym kulturę motocyklową, bezpieczeństwo na drodze oraz wspierającym pasjonatów jednośladów na wielu innych płaszczyznach.

– Niezmiernie cieszy nas otwarcie kolejnego punktu na mapie Polski, tym bardziej, że łącznie wszystkich filii w naszym kraju mamy już ćwierć tysiąca. Dodając do tego wszystkie filie zagraniczne zlokalizowane w szesnastu europejskich krajach, przekroczyliśmy już liczbę 500 placówek. 2017 rok był pod tym względem wyjątkowy, sieć dystrybucyjna Inter Cars poszerzyła się bowiem o 62 nowe filie, a bieżący rok znamionuje równie dynamiczny rozwój. – powiedział Wojciech Twaróg, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu.

Nowo otwarta filia w Gorzowie Wielkopolskim znajduje się w północnej części miasta, w pobliżu ulicy Kosynierów Gdyńskich. Przed budynkiem znajduje się parking na kilka aut.
W pierwszym półroczu tego roku oprócz filii w Gorzowie Wielkopolskim działalność rozpoczęły również punkty m.in. w Radomiu (filia osobowa), Aleksandrowie Kujawskim (filia osobowa), Plewiskach (filia motocyklowa), Brzesku (filia osobowa) i Wrocławiu (filia motocyklowa).

Inter Cars posiada obecnie w Polsce 250 filii, w tym jedną stricte przemysłową, trzy autobusowe oraz dziewiętnaście motocyklowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!