Żarówki Neolux dostępne w Inter Cars

18 czerwca 2018, 14:46

Inter Cars wprowadził do swojego katalogu nową markę, specjalizującą się w produkcji żarówek i pozostałych elementów oświetlania pojazdów. Produkty firmy Neolux to różnego rodzaju typy żarówek stosowane w oświetleniu pojazdów osobowych, ciężarowych, a także motocykli.

Marka Neolux została utworzona w 1927 roku. W latach 30. i 40. XX wieku firma OSRAM zaczęła inwestować w rozwój spółki, by w 1965 r. na stałe włączyć ją do portfolio swoich produktów i stać się jej wyłącznym importerem. Neolux jest drugą marką OSRAM na motoryzacyjnym rynku wtórnym. Dziś oferta Neoluxa obejmuje gamę źródeł światła do motocykli, samochodów osobowych i ciężarówek, a także samochodów off-road.

Można wybierać między żarówkami o zwiększonej ilości światła (Extra Light), o bardziej niebieskiej barwie światła (Blue Light) lub Extra Lifetime – o wydłużonej trwałości w porównaniu ze standardowymi. Tym samym oferta Neolux umożliwia każdemu kierowcy wybór odpowiednich źródeł światła, zgodnych z własnymi preferencjami.

Obecna oferta ksenonów Neoluxa obejmuje większość popularnych typów lamp wyładowczych – D1S, D2S, D3S oraz D4S. Wszystkie lampy są produkowane w Niemczech według odpowiednich standardów jakościowych, są zgodne z normą ECE R99 i mogą być stosowane ze wszystkimi dostępnymi na rynku statecznikami.

W ofercie retrofitów LED dostępne są zamienniki takich typów jak C5W, W5W, T4W, P21W, R5W czy R10W. Wszystkie świecą jednorodnym światłem o chłodnej barwie i zostały wyposażone w aluminiowy radiator, zapewniający odprowadzenie ciepła. Niedawno rodzinę retrofitów LED marki Neolux uzupełniły zamienniki żarówek H8, często spotykanych w światłach przeciwmgielnych (LED Fog Lamp).

24-woltowe żarówki halogenowe Neolux, dostępne w typach H1, H2, H3 oraz H4, zapewniają dobrą widoczność kierowcom pojazdów wagi ciężkiej. W ofercie znajduje się także linia produktów do zastosowania w „off-roadzie” – High Wattage. To rodzina żarówek o wysokiej mocy, obejmująca szeroką gamę źródeł światła do jazdy terenowej. Oprócz tego Neolux oferuje lampy ksenonowe dla ciężarówek oraz asortyment żarówek pomocniczych do tradycyjnego, 24-woltowego oświetlenia sygnalizacyjnego i oświetlenia wnętrz w autobusach i ciężarówkach. Inter Cars posiada w ofercie cały asortyment żarówek Neolux.

Przykładowe indeksy:

  • NLX472 – Żarówka
  • H4 NLX499 – Żarówka H7
  • NLX501 K10SZT – Żarówka
  • W5W NLX472KIT – Zestaw żarówek
  • NLX499KIT – Zestaw żarówek
Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!