Konkurs Elring – typuj i wygrywaj

, 13 czerwca 2018, 23:02

Już za kilkadziesiąt godzin zaczniemy kibicować Polsce na mistrzostwach świata w piłce nożnej Rosja 2018. Firma ELRING po raz kolejny zaprasza wszystkich klientów do wzięcia udziału w konkursie, polegającym na typowaniu wyników meczów piłkarskich mistrzostw.

Najlepsi typerzy wyników mogą otrzymać cenne nagrody.

Konkurs jest dostępny pod adresem: https://elring wmkick eu

Po krótkiej rejestracji (kod dostępu: Elringtipp2018), można przejść do typowania wyników meczów. Swój typ należy przedstawić najpóźniej na chwilę przed rozpoczęciem konkretnego spotkania Mistrzostw. Za trafione typy uczestnik otrzymuje punkty. Przewidziano także bonusy w postaci punktów dodatkowych za udzielenie odpowiedzi na pytania, przygotowane przez organizatora. Dotyczą one rozgrywek oraz marki Elring.

Na liście nagród dla najlepszych typerów znalazły się: Smart TV 55’ firm Samsung, zestaw kina domowego czy wysokiej jakości słuchawki bezprzewodowe.

Więcej informacji można znaleźć na podanej wyżej stronie internetowej konkursu.

Artykuł sponsorowany Elring

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

agnieszka, 16 czerwca 2018, 9:38 0 0

Skąd wziąć access code?

Odpowiedz

wnikliwie czytający, 17 czerwca 2018, 12:25 1 0

z treści artykułu :) Elringtipp2018

Odpowiedz