Atrakcyjne wyjazdy z Moto-Profilem

, 5 maja 2010, 0:00

Lubisz gorące plaże lub emocjonujące wyścigi WTCC? Jeśli tak, to skorzystaj z najnowszych promocji jakie proponuje Moto-Profil.

Tropikalna promocja Monroe

Moto-Profil w promocji produktów Monroe proponuje spędzenie weekendu w zaczarowanym Berlinie na tropikalnej wyspie w środku Europy. Do zdobycia niezapomniany weekend, podczas którego będzie można zwiedzić centrum Berlina i spędzić czas w egzotycznej atmosferze „Tropical Island” – największego, zadaszonego lasu tropikalnego świata z kompleksem basenów, parków rozrywki i plaż.

Brama Brandenburska, widokowa wieża telewizyjna, las tropikalny, wodospady, strefa saun,  baseny, plaże – to tylko niektóre z atrakcji czekających na Klientów.

Jednorazowy zakup elementów zawieszenia marki Monroe na kwotę 8000 zł netto premiowany będzie jednym  miejscem na wyjazd*
Jednorazowy zakup elementów zawieszenia marki Monroe na kwotę 13000 zł netto premiowany będzie dwoma  miejscami na wyjazd*

Skumulowany zakup elementów zawieszenia marki Monroe  w okresie trwania promocji będzie premiowany zestawami narzędzi marki Vigor
– skumulowany zakup na kwotę 2000 netto – zestaw NR 1
– skumulowany zakup na kwotę 3000 netto – zestaw NR 2

Kwota zakupu jednorazowego,  premiowanego wycieczką nie wlicza się do kwoty zakupu skumulowanego,  premiowanego zestawem narzędzi.

*ilość miejsc ograniczona – dostępnych  15 miejsc na wyjazd

Czas trwania promocji: od 4 maja do 31 maja

Wyjedź z TRW na World Touring Car Championship do Belgii

Nagroda w postaci wycieczki na wyścigi WTCC do Belgii przysługuje:
8 Partnerom Handlowym, którzy w okresie trwania promocji dokonają największego przyrostu wartościowego zakupów w stosunku do miesiąca poprzedniego (czyli kwietnia 2010 r.) oraz 8 Partnerom Handlowym, którzy w okresie trwania promocji dokonają największych zakupów asortymentu biorącego udział w promocji w firmie Moto-Profil.

Promocją objęte są zakupy elementów zawieszenia oraz układu kierowniczego marki TRW.

Czas trwania promocji: od 4 maja do 31 maja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!