Zmontowany zestaw hamulca bębnowego GIRLING

, 4 marca 2010, 0:00

Najlepszą metodą naprawy, gwarantującą zarówno oszczędność pieniędzy, czasu, pracy jak i 100% pewność działania będzie użycie fabrycznie zmontowanego zestawu hamulca bębnowego. Na rynku zestawy takie dostępne są w ofercie kilku producentów, w tym również w ofercie GIRLINGa.


Zestaw GIRLINGa jest określany nazwą EXPERTKIT. Expertkity GIRLINGa zawierają wszystkie niezbędne elementy: szczęki hamulcowe, cylinderki, sprężyny ściągające i montażowe, akcesoria, smar i co istotne samoregulatory. Oprócz tego są zmontowane fabrycznie, a także w 100% sprawdzone na stanowisku kontrolnym. I oczywiście spełniają wymagania ECE R90.

Po złożeniu w fabryce całego zestawu jest on w całości testowany, tzn. sprawdza się na stanowisku symulującym jego pracę od stanu pracy w nowym bębnie, aż do osiągnięcia granicznego wymiaru. Tym samym mamy pewność poprawności działania, szczególnie samoregulatora bezpośrednio po zamontowaniu w samochodzie.

Dużą zaletą zestawu Expertkit jest jego szybki montaż (podłączenia wymaga tylko przewód hydrauliczny i linka hamulca), co znacznie oszczędza czas osoby dokonującej naprawy. Zamontowanie zestawu Expertkit GIRLINGa gwarantuje, że klient nie pojawi się z reklamacjami wynikającymi z niepoprawności działania hamulca bębnowego.

Zestawy Expertkit zostały skatalogowane. Katalogi GIRLINGa są dostępne w formie drukowanej, na płytach CD i na stronie internetowej: https://www.girlingauto.com/pl/.

Produkty GIRLINGa można nabyć w sieci firm należących do grupy AD Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!