Kolejne nowości i promocje w ofercie Moto-Profilu

, 2 lutego 2010, 0:00

W ofercie firmy Moto-Profil pojawiły się wysokiej jakości, homologowane światła dzienne Philips LED Daytime Lights – kompletne rozwiązanie w dziedzinie świateł dziennych (DRL). Europejska dyrektywa w sprawie używania świateł dziennych (2008/89/WE) nakłada obowiązek wyposażenia wszystkich nowych modeli samochodów począwszy od stycznia 2011 r. w światła włączane automatycznie w ciągu dnia. Aby poprawić bezpieczeństwo kierowców, wiele krajów europejskich już wprowadziło obowiązek stosowania świateł dziennych (DRL), co poskutkowało znacznym spadkiem ilości wypadków.

Produkty Philips LED Daytime Lights w pełni spełniają istniejące wymogi w zakresie używania świateł dziennych (DRL).


Promocja produktów Lucas

W poniedziałek 1-go lutego 2010r. w Moto-Profilu rozpoczęła się promocja rozruszników i alternatorów marki Lucas. Poniżej przedstawiamy zasady promocji:
– kumulowany tygodniowy zakup 2 sztuk rozruszników lub alternatorów premiowany jest testerem akumulatora i ładowania MPTD 36584
– kumulowany tygodniowy zakup 3 sztuk rozruszników lub alternatorów premiowany jest zestawem śrubokrętów HEXAnamic marki Hazet.

– kumulowany tygodniowy zakup 5 sztuk rozruszników lub alternatorów – zestaw marki Hazet gratis (profesjonalne narzędzie do montażu wolnego koła pasowego (paska wieloklinowego) oraz mata ochronna błotnika).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 4 lutego 2010, 0:00 0 0

Najpierw to powinniście się zapoznać z tą dyrektywą a potem pisać artykuły sponsorowane. Może być stosowany czujnik zmierzchu ale zawsze będzie można je włączać i wyłączać. Jak będę chciał to mogę je wyłączyć i mieć je w 4 literach.
Cytat z tego dokuemntu:
„Światła mijania mogą być włączane i wyłączane automatycznie. Jednak zawsze musi być zapewniona możliwość ich ręcznego włączenia lub wyłączenia”

Możecie podać te kraje i statystyki, które mówią o spadku wypadków ? Totalni ignoranci z moto-profilu. Ale co zrobić, Pan (Philips) każe, sługa słucha..

Odpowiedz

Anonim, 4 lutego 2010, 0:00 0 0

Witam,
Co do możliwości wyłączania to jestem ciekaw czy dealer KIA o tym wie, zamontowali w fabrycznie nowym samochodzie coś takiego no i niestety nie da rady już wyłączyć świateł dziennych, jak się je wyłączy to się włączą, jedyna opcja to włączenie świateł postojowych ale wtedy postojowe świecą.
Gratuluje pomysłowości :-)
A co do statystyk o spadku wypadków, to w Polsce nie zanotowano spadku wypadków.

Odpowiedz