Nowość: hybrydowe wycieraczki Denso

2 lutego 2010, 0:00

Firma Denso jako pierwszy producent oryginalnego wyposażenia wprowadza wycieraczki hybrydowe na rynek wtórny. Unikatowa gama wycieraczek hybrydowych będzie dostępna na polskim rynku wtórnym od lutego 2010 roku.

„Hybrydowe wycieraczki to kwintesencja tego, co najlepsze w dwóch technologiach: wyjątkowa skuteczność wycieraczek szkieletowych oraz elagancja i aerodynamiczne właściwości wycieraczek płaskich. Pióro wycieraczki hybrydowej jest schowane w gładkiej, matowej, czarnej osłonie, co nadaje całości stylowy wygląd. To doskonała kombinacja, która z pewnością spodoba się właścicielom wielu popularnych marek samochodów.” – tak o nowych produktach wypowiada się Adam Barski, przedstawiciel handlowy Denso w Polsce.

Denso po raz pierwszy wprowadziło wycieraczki hybrydowe na rynek oryginalnego wyposażenia w 2005 roku. Zintegrowane, w pełni osłonięte pióro to połączenie zaawansowanej technicznie konstrukcji ze stylową skromnością. Wycieraczka hybrydowa ma równo rozłożone punkty docisku, gwarantujące wyjątkową jakość wycierania. Dodatkowo sztywny, gumowy wkład z grafitową powłoką zapewnia gładkość i lepszą skuteczność pracy wycieraczki. 

Nowe wycieraczki mają wkłady z naturalnej, mocno skompresowanej gumy, która wytrzymuje ekspozycję na światło i wilgoć lepiej niż guma syntetyczna. Oprócz hybrydowej technologii, w produktach zastosowano różne systemy montowania typu: bagnet, haczyk montaż na dwie śruby oraz różne rodzaje piór m.in.: profilowane oraz ze spojlerem. Wycieraczki Denso to również unikatowy system mocowania wielozaciskowego, a dodatkowo załączany adapter gwarantuje kompatybilność z większością europejskich samochodów.

Hybrydowe wycieraczki Denso cieszą się dużym uznaniem koncernów samochodowych. W 2005 roku zostały one po raz pierwszy zamontowane jako oryginalne wyposażenie w modelach Lexus GS i Toyota RAV4. Później w produkty Denso zaczęli wyposażać swoje samochody kolejni producenci i tak trafiły one na pierwszy montaż do takich aut jak: Mitsubishi Outlander, Peugeot 4007, Subaru Impreza, Mazda 6, Opel Insignia, Honda Jazz, Citroën C-Crosser, Ferrari Scaglietti oraz do kilku innych znanych modeli marki Lexus i Toyota.

Nowa oferta hybrydowych wycieraczek Denso jest dostępna w TecDoc na pierwszy kwartał 2010 roku. Nowy katalog 2010 zostanie opublikowany w najbliższym termienie. Dystrybutorami Denso w Polsce są firmy: Inter-Cars S.A, Inter-Team Sp. z o.o., Moto-Profil Sp. z o.o. oraz Saga Auto. W tych firmach można zamówić katalog.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!