Nowości i promocje w ofercie Moto-Profilu

27 stycznia 2010, 0:00

Poniżej przedstawiamy informacje na temat nowości oraz promocji jakie rozpoczęły się w firmie Moto-Profil. Oferta wyposażenia warsztatowego została poszerzona o podstawowy asortyment blokad rozrządu firmy HP.

Indeks: MPHP

Jak zapewnia dystrybutor, oferta będzie poszerzana o kolejne referencje. Szczegółowy katalog produktów firmy HP znajduje się na stronie internetowej Moto-Profilu w zakładce katalogi on-line.

Promocja Sata

W Moto-Profilu rozpoczęła się również nowa promocja narzędzi marki Sata. W czasie trwania akcji promocyjnej skumulowany zakup narzędzi Sata za kwotę 1500 zł netto premiowany jest parą profesjonalnych rękawic serwisowych marki Mechanix (model Original Grip Glove). Warto podkreślić, że są to rękawiczki, których używają mechanicy m.in. w: Nascar Racing, West Coast Customs oraz Orange County Choppers.

Termin trwania promocji: od 25.01.2010 do 28.02.2010r.

Promocja Dexwal

Ponadto rozpoczęła się promocja rolek marki Dexwal, w której jednorazowy zakup 10 rolek premiowany jest zegarem ściennym, a za jednorazowy zakup rolek za kwotę 1500 zł netto klient otrzymuje blender firmy Zelmer oraz zegar ścienny gratis.

Rolki firmy Dexwal objęte są patronatem technicznym Nachi.

Termin trwania promocji: od 25.01.2010 do 28.02.2010r.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!